فهرست این مقاله

آینه هوشمند باشگاه

تولید انواع آینه هوشمند باشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 0912823524202188621912

 

 

آینه هوشمند باشگاه

 

آینه هوشمند باشگاه

آینه های اسمارت جدیدترین و حرفه ای ترین طرح آینه های باشگاهی محسوب می شود که در ابعاد مختلفی تولید می شود به طوری که با استفاده از این نوع آینه ها سرعت فرد ، ضربان قلب و میزان اکسیژن روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های اسمارت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اسمارت در ایران فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه باشگاه – بلوتوث دار 

رایج ترین طرح آینه های باشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک موردئ علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه هوشمند باشگاه – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه هوشمند باشگاه – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد بدین صورت براجتی می توان شیشه های با ابعاد بزرگ را نیز برش داد ، آینه های گرد در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه هوشمند باشگاه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب درای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه هوشمند باشگاه – تاچ 

محبوب ترین طرح آینه های باشگاهی که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده خواهد شد ، آینه های تاج در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه هوشمند باشگاه – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های باشگاهی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طور یکه آینه ار می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها با نام آینه اسمارت متحرک نیز شناخته شده است ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه هوشمد باشگاه - اینستاگرام

 

آینه هوشمد باشگاه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه هوشمند باشگاه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های باشگاهی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های باشگاهی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند

آینه های آرایشگاه

آینه هوشمند باشگاه

آینه هوشمند باشگاه

آینه هوشمند باشگاه

آینه هوشمند باشگاه

آینه هوشمند باشگاه

آینه هوشمند باشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های باشگاهی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند