فهرست این مقاله

آینه هوشمند تاچ

تولید انواع آینه هوشمند تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه هوشمند تاچ

 

آینه هوشمند تاچ

آینه های اسمارت به عنوان جدیدترین محصول شده تولید شده در صنعت شیشه در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد به طور که حتی در کشورهای اروپایی نیز شاهد استفاده از این محصول مدرن هستیم ، در این مقاله نیز به طور اختصاصی به انواع آینه های اسمارت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اسمارت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اسمارت صفحه نمایش را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هوشمند تاچ – بک لایت 

رایج ترین طرح آینه های اسمارت که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند تاچ – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند تاچ – بلوتوثی 

جدیدترین طرح آینه های اسمارت که ی صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه هوشمند تاچ – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه هوشمند تاچ – قدی 

کابربردی ترین طرح آینه های هوشمند بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر و ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه هوشمند تاچ - اینستاگرام

 

آینه هوشمند تاچ - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه هوشمند تاچ به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های اسمارت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های اسمارت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند تاچ

آینه هوشمند تاچ

آینه هوشمند تاچ

آینه هوشمند تاچ

آینه هوشمند تاچ

آینه هوشمند تاچ

آینه هوشمند تاچ

آینه هوشمند تاچ

آینه هوشمند تاچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های اسمارت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند