فهرست این مقاله

آینه هوشمند خانه

تولید انواع آینه هوشمند خانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

آینه هوشمند خانه

 

آینه هوشمند خانه

در سال های گذشته از آینه های ساده و قاب دار به عنوان آینه های دکوراتیو و کاربردی استفاده می شد اما رفته رفته با تولید آینه های هوشمند دیگر کسی تمایلی به استفاده از آینه های ساده و کم کیفیت گذشت ندارد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه هوشمند خانه و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هوشمند خانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هوشمند خانه – لمسی

محبوب ترین طرح آینه های هوشمند که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه هوشمند خانه – ریموتی

طرح دیگری از آینه های هوشمند که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه هوشمند خانه – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های هوشمند با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه هوشمند خانه – ضد بخار

به طبع با باز کردن آب گرم در حمام بخار ناشی از آن روی سطح آینه نیز ایجاد می شود به همین دلیل برای این قسمت از سرویس بهداشتی باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه هوشمند خانه – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه هوشمند خانه صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه هوشمند خانه – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی روی آینه های هوشمند حکاکی کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه هوشمند خانه – پایه دار 

در این طرح از آینه های هوشمند یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در خانه های با متراژ بالا استفاده کرد .

 

آینه هوشمند خانه – قاب استیل 

در این طرح از آینه های هوشمند یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه هوشمند خانه – دو طرفه 

در سالن های بزرگ نوعی از آینه های هوشمند دو طرفه بکار می رود که به واسطه ی آن از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقظ در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه هوشمند خانه – متحرک 

با تولید آینه های هوشمند متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه هوشمند خانه متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

جهت سفارش آینه هوشمند خانه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند خانه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه هوشمند خانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هوشمند خانه در صنایع شیشه و آیه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند آرایشگاه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هوشمند خانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند