فهرست این مقاله

آینه هوشمند خانه

تولید انواع آینه هوشمند خانه در صنایع شیشه و آیه کولیوند                        0912823524202188621912

 

آینه هوشمند خانه

 

آینه هوشمند خانه

آینه های اسمارت جدیترین طرح آینه های کاربردی و دکوراتیو در ساحتمان محسوب می شود که اغلب در پروژه های لوکس اجرا می شود در این مقاله به بررسی انواع آینه های اسمارت لمسی که در قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود و ویژگی های ان ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اسمارت در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اسمارت لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هوشمند خانه – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های اسمارت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه هوشمند خانه – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل طلایی ، نقره ای و مسی به عنان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند خانه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به مظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه هوشمند خانه – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های اسمارت بدون تردید آینه قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه هوشمند خانه – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد به طور مثال برای یک آینه گرد 200 سانتی متری از مستر استفاده می شود .

 

آینه هوشمند خانه – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های ضد بخار استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه هوشمند خانه - اینستاگرام

 

آینه هوشمند خانه - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش آینه هوشمند خانه

برای اطلاع از قیمت آینه های اسمارت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های اسمارت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های اسممارت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند