فهرست این مقاله

آینه هوشمند سرویس بهداشتی

تولید انواع آینه هوشمند سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ – ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ 

 

آینه هوشمند سرویس بهداشتی

آینه هوشمند سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین آینه های کاربردی در هر ساختمانی محسوب می شود که انتخاب طرح آن یکی از دغدغه های طراحان دکوراسیون می باشد ، جدیدترین طرح آن با نام آینه هوشمند سرویس بهداشتی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پرداریم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هوشمند سرویس بهداشتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه هوشمند سرویس بهداشتی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه هوشمند سرویس بهداشتی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های هوشمند که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمن به صورت حرارتی است .

 

آینه هوشمند سرویس بهداشتی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های هوشمند که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه هوشمند سرویس بهداشتی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های هوشمند با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه هوشمند سرویس بهداشتی – ضد بخار

در این طرح از آینه های هوشمند با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای سات که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه هوشمند سرویس بهداشتی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه هوشمند سرویس بهداشتی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه هوشمند سرویس بهداشتی سرویس بهداشتی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های سرویس بهداشتی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای داخلی سرویس بهداشتی استفاده می کنند .

 

 

از طریق زیر می توانید آینه هوشمند سرویس بهداشتی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند سرویس بهداشتی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه هوشمند سرویس بهداشتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هوشمند سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه هوشمند

آینه هوشمند سرویس بهداشتی

آینه هوشمند سرویس بهداشتی

آینه هوشمند سرویس بهداشتی

آینه هوشمند سرویس بهداشتی

آینه هوشمند سرویس بهداشتی

آینه هوشمند سرویس بهداشتی

آینه هوشمند سرویس بهداشتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هوشمند سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند