فهرست این مقاله

آینه هوشمند ضد بخار

تولید آینه هوشمند ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     09128235242 – 02188621912

 

آینه هوشمند ضد بخار

 

آینه هوشمند ضد بخار

طرح خاصی از آینه های هوشمند که کاریرد زیادی در سرویس بهداشتی دارد به طوری که اگر به دلیل باز کردن آب گرم آینه شروع به بخار کردن کند با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار شروع به محو شدن خواهد کرد در این مقاله به بررسی انواع آینه هوشمند ضد بخار و ویژگی های هر یک از آن ها می پیردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های هوشمند از جمله آینه هوشمند ضد بخار را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

آینه هوشمند ضد بخار برای اولین بار در کشور آلمان تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون سایر کشورها قرار گرفت ، این نوع آینه ها از اجرای بسیار پیچیده ای تشکیل شده اند به همین دلیل قیمت آن نیز از سایر آینه های هوشمند بیشتر می باشد ، توجه نمایید که ساخت آینه های هوشمند به طور کامل در صنایع شیشه و آینه کولیوند صورت می گیرد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – نوری

متداول ترین طرح آینه های هوشمند که پشت آینه نورپردازی شده است به طوری که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه هوشمند ضد بخار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های هوشمند که از بین رفتن بخار روی آینه با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه صورت می گیرد ، نحوه ی عملکرد این نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است لذا با ضربه زدن به قسمت مورد نظر عمل نخواهد کرد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – کریستال

به طور کلی آینه های هوشمند از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید آینه هوشمند ضد بخار محسوب می شود .

 

آینه هوشمند ضد بخار – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت تولید آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آبنه نقره ای یا دودی بکار برد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش داده می دهد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – تایمر دار

در طرح های جدید آینه هوشمند علاوه بر نورپردازی پشت آینه و خاصیت ضد بخار بودن ، ساعت و تاریخ نیز به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود در واقع این نوع آینه ها کاملترین نوع آینه های هوشمند محسوب می شود .

 

آینه هوشمند ضد بخار – ریموت دار 

در این طرح با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه FADE روی آینه رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه هوشمند ضد بخار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه هوشمند ضد بخار تقریبا دو برابر آینه های هوشمند ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی بکار می برند .

 

آینه هوشمند ضد بخار- با قاب استیل 

در این طرح از آینه های هوشمند جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های هوشمند دو طرفه اجرا می شود که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، این نوع آینه هات اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه هوشمند ضد بخار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های هوشمند که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه هوشمند ضد بخار – متحرک

با تولید آینه های هوشمند ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

آینه هوشمند ضد بخار - اینستاگرام

 

آینه هوشمند ضد بخار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه هوشمند ضد بخار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه هوشمند ضد بخار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هوشمند ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هوشمند ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedit.con

تیم تحریریه کولیوند