فهرست این مقاله

آینه هوشمند لمسی

تولید انواع آینه هوشمند لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

آینه هوشمند لمسی

 

آینه هوشمند لمسی

با توجه به هوشمند سازی دستگاه های مختلف و تاثیر بسیار زیاد تکنولوژی در زندگی مردم در صنایع کولیوند نیز رفته رفته به آینه ها و شیشه های هوشمند نیز تولید شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه هوشمند لمسی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هوشمند لمسی – بک لایت

متداول ترین طرح آینه های هوشمند که با نام آینه هوشمند بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند لمسی – اتاق پرو

برای اتاق های پرو نوعی از آینه های هوشمند طراحی شده است که به صورت مجاری لباس افراد روی صفحه نمایش تغییر می کند به طوری که فرد رو به روی آینه قرار گرفته سپس با تاچ کردن قسمت های مختلف لباس فرد نیز تغییر خواهد کرد .

 

آینه هوشمند لمسی – قاب استیل

در این طرح از یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند لمسی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند لمسی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار ایجاد شده محو خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های ضد بخار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه هوشمند لمسی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه هوشمند لمسی - اینستاگرام

 

آینه هوشمند لمسی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه هوشمند لمسی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند لمسی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه هوشمند لمسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هوشمند لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند

آینه هوشمند بلوتوثی

آینه هوشمند لمسی

آینه هوشمند لمسی

آینه هوشمند لمسی

آینه هوشمند لمسی

آینه هوشمند لمسی

آینه هوشمند لمسی

آینه هوشمند لمسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هوشمند لمسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند