فهرست این مقاله

آینه هوشمند پرو لباس

تولید انواع آینه هوشمند پرو لباس در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه هوشمند پرو لباس

 

آینه هوشمند پرو لباس

با توجه به اینکه برای هر بخشی از ساختمان و هر طراحی خاصی یک آینه دکوراتیو و کاربردی تولید شده برای فروشگاه های پوشاک نیز آینه های ویژه ای وجود دارد ، جدیدترین طرح آینه های این نوع فروشگاه ها با نام آینه هوشمند پرو لباس شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف آینه های هوشمند از جمله آینه هوشمند پرو لباس را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قست نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه هوشمند پرو لباس به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه با پهنای مشخصی سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه هوشمند پرو لباس – بک لایت 

متداول ترین طرح آینه های پرو لباس که پشت آینه نورپردازی مخفی صورت گرفته است ، برای تولید آینه بک لایت ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه هوشمند پرو لباس – لامپی

طرح دیگری از آینه های هوشمند که دور آینه تعدادی لامپ قرار گرفته است ، برای تولید آینه های لامپی ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده و لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی به فاصله ی هر ۱۰ سانتی متر دور آینه سوراخ خواهد شد و در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن ها قرار داده می شود .

 

آینه هوشمند پرو لباس – لمسی

طرح جدیدی از آینه های هوشمند که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه هوشمند پرو لباس – ریموتی

طرح دیگری از آینه های هوشمند که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی آینه رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه هوشمند پرو لباس – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه هوشمند پرو لباس حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

 

آینه هوشمند پرو لباس – فریم لس 

به طور کلی آینه های چراغ دار به دو صورت فریم لس و با فریم تولید می شود که در حالت دوم هیچ گونه فریمی دور آینه قرار ندارد و در واقع لامپ های روی آینه قرار گرفته اند ، این نوع آینه ها اغلب در موزن های لباس فروشی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه هوشمند پرو لباس – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه هوشمند پرو لباس صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت .

 

آینه هوشمند پرو لباس – پایه دار 

در این طرح از آینه های هوشمند یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط اتاق نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه هوشمند پرو لباس – با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های هوشمند یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه هوشمند پرو لباس – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه هوشمند پرو لباس – دو طرفه 

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های هوشمند دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه هوشمند پرو لباس دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه هوشمند پرو لباس – کریستال 

آینه های هوشمند از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر شفاف ترین نوع آینه هوشمند به شمار می رود .

 

آینه هوشمند پرو لباس – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های هوشمند که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه هوشمند پرو لباس – متحرک 

با تولید آینه های هوشمند متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه هوشمند پرو لباس - اینستاگرام

 

آینه هوشمند پرو لباس - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه هوشمند پرو لباس 

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند پرو لباس و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه هوشمند پرو لباس مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هوشمند پرو لباس در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

آینه هوشمند پرو لباس

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هوشمند پرو لباس در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند