فهرست این مقاله

آینه هوشمند کودک

تولید انواع آینه هوشمند کودک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه هوشمند کودک

 

آینه هوشمند کودک

برای والدین همیشه یکی از دغدغه ها در حمام سرگرمی کودکان محسوب می شود به طوری که والدین گاهی اوقات نمی توانند حتی به استحمام خود بپردازند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های اسمارت و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اسمارت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۴۰۰ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بییش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اسمارت کودکان را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

 

آینه هوشمند کودک – بلوتوثی 

رایج ترین طرح آینه های اسمارت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه هوشمند کودک – لمسی 

در این طرح با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه صفحه نمایش روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت صفحه نمایش خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه هوشمند کودک – قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های هوشمند که یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند کودک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه هوشمند کودک – پایه دار

با توجه به اینکه امروزه اغلب حمام ها دارای فضای بزرگ است یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه هوشمند کودک - اینستاگرام

 

آینه هوشمند کودک - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه هوشمند کودک  به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های اسمارت در صنایع شیشه و آینه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های اسمارت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند کودک

آینه هوشمند کودک

آینه هوشمند کودک

آینه هوشمند کودک

آینه هوشمند کودک

آینه هوشمند کودک

آینه هوشمند کودک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های کودک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند