فهرست این مقاله

آینه هوشمند

تولید انواع آینه هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                   0912823524202188621912

 

آینه هوشمند

آینه هوشمند

امروزه آینه ها جزء ارکان اصلی طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شوند به طوری که با استفاده از آن می توان علاوه بر تزیین فضای داخلی ، به آراسته شدن هر فردی کمک شایانی کرد ، در گذشته های دور که آینه در خانه ها وجود نداشت افراد از آب برای انعکاس تصاویر استفاده می کردند اما امروزه با تولید آینه های دکوراتیو کاربردی از جمله آینه هوشمند انعکاس تصاویر به سهولت صورت می گیرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغار کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 50 طرح مختلف این نوع آینه ها را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه هوشمند برای اولین بار در کشور آلمان تولید شد که مورد استقبال بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی در سراسر دنیا قرار گرفت پس از آن سایر کشورهای صاحب تکنولوژی نیز شروع به تولید این نوع آینه ها کردند و به نوعی آینه های هوشمند تبدیل به پرفروش ترین نوع آینه دکوراتیو شد .

 

فرآیند تولید آینه هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند

در گام نخست آینه در ابعاد مورد نظر برش داده می شود برای تولید آینه های هوشمند می توان از آینه فلوت ، سوپرکلیر و کریستال استفاده کرد که بهتر است به دلیل شفافیت بیشتر از آینه های سوپرکلیر و کریستال استفاده کرد در مرحله بعدی از تولید آینه های هوشمند طرح های مختلفی روی آینه سندبلاست خواهد شد و با استفاده از LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

در آخرین مرحله از تولید آینه هوشمند با استفاده از مدارهای الکتریکی و صفحه نمایشگر لمسی آینه به حالت هوشمند تبدیل می شود به طوری که با لمسی کردن قسمت تعیین شده نورهای مخفی روشن خواهد شد .

 

آینه هوشمند سرویس بهداشتی

به طور کلی آینه های هوشمند اغلب به عنوان آینه سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که با توجه به طراحی فضای داخلی سرویس بهداشتی طرح آینه نیز تعیین می گردد به طور مثال برای ساختمان هایی که دارای سرویس بهداشتی کوچکی هستند از آینه های هوشمند گرد استفاده می شود .

 

آینه هوشمند رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد  رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان استفاده کرد ، در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های هوشمند در رنگ های طلایی ، نقره ای ، شامپاینی ، دودی ، آببی و بنفش تولید می شود به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه هوشمند شامپاینی استفاده کرد .

 

آینه هوشمند قدی

آینه های کاربردی نیز امروزه با طراحی های مختلفی تولید می شود مانند آینه های قدی که به صورت هوشمند اجرا می شوند ، با تولید آینه های قدی هوشمند افراد می توانند بدون روشن کردن لامپ های اتاق براحتی ظاهر خود را آراسته کنند به عبارتی از مزاحمت برای سایر افراد در منزل جلوگیری خواهد شد .

 

آینه هوشمند طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER آینه های هوشمند در طرح های مختلف هندسی تولید می شود به طور مثال می توان آینه های هوشمند را به صورت بیضی تولید کرد البته توجه داشته باشید که قیمت آینه های طرح دار بیشتر از آینه های مربعی و مستطیلی می باشد .

 

آینه هوشمند کریستال

به طور کلی آینه ها با سه دسته فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال دارای شفافیت بسیار بالاییست و بهترین گزینه جهت تولید آینه های هوشمند محسوب می شود .

 

آینه هوشمند گرد

در برخی از ساختمان ها به دلیل طراحی خاص فضای داخلی باید از آینه های گرد هوشمند استفاده کرد ، برای تولید آینه گرد با قطر کمتر از 120 سانتی متر از روش دستی و بیش از 120 سانتی متر از دستگاه استفاده می شود .

 

آینه هوشمند سالن زیبایی

اخیرا در سالن های زیبایی نیز از آینه های هوشمند لمسی استفاده می شود بدین شکل از نورپردازی مخفی آینه برای آرایش هرچه بهتر افراد بکار برده خواهد شد ، در سال های زیبایی معمولا ابعاد آینه 100 * 100 سانتی متر است .

 

آینه هوشمند ریموت دار

طرح جدیدی از آینه های هوشمند نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه هوشمند دو طرفه

در برخی از پروژه ها آینه های هوشمند به صورت دو طرفه تولید می شود در واقع آینه نوری پشت و رو نداشته و هر دو طرف از آینه نورپردازی شده تشکیل شده است ، این نوع آینه ها در سالن های زیبایی کاربرد دارد .

 

آینه هوشمند تایمردار

طرح جدیدی از آینه های هوشمند با نورپردازی مخفی که ساعت و دمای داخلی به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود ، قسمتی از آینه که کیت روی ان چسبیده می شود اسیدکاری خواهد شد .

 

آینه هوشمند حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های هوشمند با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه هوشمند حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه هوشمند حسگر حرکتی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه اسمارت معرفی شده است ، قیمت آینه هوشمند تقریبا دو برابر آینه های هوشمند ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

آینه هوشمند اکریلیک 

طرح دیگری از آینه های هوشمند که با استفاده از رنگ های اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفیا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ، آینه هوشمند اکریلیک محبوب ترین طرح آینه های هوشمند محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات آینه های هوشمند به این طرح مربوط می شود .

 

آینه هوشمند اکلیلی 

طرح جدیدی دیگری از آینه های هوشمند که رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه هوشمند اکلیلی در کشورهای آسیای شرقی به ویزه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم این کشورها برخوردار می باشد .

آینه هوشمند اکلیلی محبوب ترین طرح آینه های هوشمند محسوب می شود و طراحان دکوراسیون داخلی کلاسیک از آن ها جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی دکوراسیون استفاده می کنند .

 

آینه هوشمند صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه هوشمند صفحه نمایش در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های هوشمند معرفی شده است قیمت آینه هوشمند صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های هوشمند ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

آینه هوشمند صفحه نمایش دار با نام های آینه لاکچری و آینه لوکس نیز شناخته شده است به همین طراحان دکوراسیون مدرن از آن برای نمایش هرچه بهتر فضای داخلی ساختمان استفاده می کنند .

 

آینه هوشمند زوم دار 

طرح دیگری از آینه های هوشمند که یک قسمت زوم روی آینه تعبیه شده است این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه آرایشی و آینه میکاپ مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد مختلفی تولید می شود قسمت زوم آینه هوشمند با قطر 20 سانتی متر روی آینه ایجاد شده است به همین دلیل براحتی می توانید نسبت به آرایش و اصلاح صورت خود اقدام نمایید .

آینه هوشمند زوم دار در اغلب کشورهای آسایی به ویژه در ایران که با توجه به تحقیقات صورت گرفته آمار میزان آرایش خانم ها دو برابر متوسط جهانی می باشد به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، به طور مثال در چین از آینه هوشمند زوم دار به عنوان آینه های کاین دوش حمام استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

آینه هوشمند پایه دار 

در این طرح از آینه های هوشمند یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه هوشمند با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های هوشمند که یک قاب استیل یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه هوشمند کودک 

برای کودکان نوعی از آینه های بک لایت طرحی شده که شخصیت های انیمیشنی برجسته مانند بتمن ، باب اسفنجی و سوباسا روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه هوشمند دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های هوشمند طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های هوشمند دو طرفه استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه هوشمند آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های هوشمند قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه هوشمند بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های هوشمند که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آن قابل مشاهده می باشد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه هوشمند متحرک 

با تولید آینه های هوشمند متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

آینه هوشمند - اینستاگرام

 

آینه هوشمند - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه هوشمند به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه هوشمند مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه نوری

آینه هوشمند

آینه نوری

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه لمسی

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

آینه هوشمند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.senses.dension.com

تیم تحریریه کولیوند