فهرست این مقاله

آینه ونیزی جدید

تولید انواع آینه ونیزی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ونیزی جدید

 

آینه ونیزی جدید

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها نیز قرار گرفت ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که تعدادی آینه ی حکاکی شده و تراش خورده در اشکال هندسی مختلف به یکدیگر چسبیده می شوند در این مقاله به بررسی انواع آینه ونیزی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های ونیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ونیزی کریستال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ونیزی جدید – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های ونیزی تولید کرد ، به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید باید از آینه های دودی ونیزی بکار برد .

 

آینه ونیزی جدید – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ونیزی جدید حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه ونیزی جدید – قدی 

محبوب ترین طرح آینه ونیزی جدید بدون تردید آینه های قدی ونیزی محسوب می شود ابعاد استاندارد آینه های قدی معمولا ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر است اما می توان در ابعاد دیگری نیز تولید کرد ، به طور مثال برای اتاق های پذیرایی از آینه های ونیزی با ابعاد اشاره شده استفاده می شود .

 

آینه ونیزی جدید – هوشمند 

جدیدترین طرح آینه های ونیزی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، آینه هوشمند از طریق الکترسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، آینه ونیزی جدید هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه ونیزی جدید – رومیزی 

آینه های ونیزی به طور کلی به دو دسته ی آینه های دیواری ، رومیزی و قدی تقسیم می شود که در این بین آینه رومیزی محبوب ترین طرح آینه های ونیزی محسوب می شود این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید شده است .

 

آینه ونیزی جدید – قاب استیل 

در این طرح از آینه های ونیزی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه ونیزی جدید – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های ونیزی دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه ونیزی جدید – کریستال 

به طور کلی آینه های ونیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه ونیزی جدید – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها در ساختمان هایی که دارای سالن های پذیرایی بزرگ است اجرا خواهد شد ، آینه های پایه دار فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه ونیزی جدید – متحرک 

با تولید آینه های ونیزی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابحایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه ونیزی جدید متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 آینه ونیزی جدید - اینستاگرام

 

 آینه ونیزی جدید - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه ونیزی جدید به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ونیزی جدید و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ونیزی جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ونیزی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ونیزی جدید

آینه ونیزی جدید

آینه ونیزی جدید

آینه ونیزی جدید

آینه ونیزی جدید

آینه ونیزی جدید

آینه ونیزی جدید

آینه ونیزی جدید

آینه ونیزی جدید

آینه ونیزی جدید

آینه ونیزی جدید

آینه ونیزی جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ونیزی جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند