فهرست این مقاله

آینه پایه دار آرایشی

تولید انواع آینه پایه دار آرایشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

آینه پایه ار آرایشی

 

آینه پایه دار آرایشی

همیشه و در همه جا استفاده از آینه ای که به صورت ایستاده در مکان مورد نظر قرار گیرد به عبارتی دیگر آینه نیاز تکیه دادن به دیوار و نصب روی دیوار نداشته باشد یک دغدغه ی بسیار مهم محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه پایه دار آرایشی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های پایه دار در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه پایه دار آرایشی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه پایه دار آرایشی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های پایه دار که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه پایه دار آرایشی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های پایه دار که با نام آینه بک لایت شتاخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار آرایشی – قاب استیل

در این طرح از آینه های پایه دار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبای آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه پایه دار آرایشی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهنیه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه پایه دار آرایشی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه پایه دار آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه پایه دار آرایشی - اینستاگرام

 

آینه پایه دار آرایشی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید آینه پایه دار آرایشی را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه پایه دار آرایشی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس خاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه پایه دار آرایشی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه پایه دار آرایشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار آرایشی

آینه پایه دار آرایشی

آینه بی نهایت پایه دار

آینه پایه ار آرایشی

آینه پایه ار آرایشی

آینه پایه ار آرایشی

آینه پایه ار آرایشی

آینه پایه ار آرایشی

آینه پایه ار آرایشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه پایه ار آرایشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند