فهرست این مقاله

آینه پایه دار رومیزی

تولید انواع آینه پایه دار رومیزی در صنایع شیشه کولیوند                           0912823524202188621912

 

آینه پایه دار رومیزی

 

آینه پایه دار رومیزی

آینه های دکوراتیو از نظر طراحی دارای دسته بندی های مختلفی است به طوری که هر یک از طرح ها برای قسمت خاصی بکار خواهد رفت به طور مثال در جدیدترین طرح ها از آینه های ایستاده ای که حتی می توان در وسط سالن نیز قرار داد استفاده می شود که در این مقاله به طور کامل به آن می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دکوراتیو پایه دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه پایه دار رومیزی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه پایه دار رومیزی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار رومیزی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه پایه دار رومیزی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه پایه دار رومیزی - اینستاگرام

 

آینه پایه دار رومیزی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه پایه دار رومیزی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه های دکوراتیو و سفارش آن می تووانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند