فهرست این مقاله

آینه پایه دار رومیزی

تولید انواع آینه پایه دار رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

آینه پایه دار رومیزی

 

آینه پایه دار رومیزی

آینه های پایه دار یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات استفاده می شود ، حال آینه پایه دار رومیزی طرح جدیدی از آینه های پایده دار است که در این مقاله به بررسی وِیژگی های آن و سایر آینه های رومیزی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های پایه دار در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه پایه دار رومیزی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه پایه دار رومیزی – کریستال

به طور کلی آینه های پایه دار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه پایه دار رومیزی – چراغ دار

آینه های چراغ دار رومیزی با نام آینه هالیوودی و آینه گریم نیز شناخته شده است و برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل ان ها قرار داده می شود .

 

آینه پایه دار رومیزی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های پایه دار رومیزی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار رومیزی – آرایشی

آینه های آرایشی یکی از پرفروش ترین طرح های آینه پایه دار محسوب می شود که به صورت چراغ دار و نور مخفی تولید می شود ، معمولا روی این نوع آینه ها قسمت زوم یا بزرگنمایی نیز وجود دارد که به واسطه ی آن براحتی می توان عیوب روی صورت را برطرف کرد .

 

آینه پایه دار رومیزی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های رومیزی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که ازطریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید آینه پایه دار رومیزی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه پایه دار رومیزی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل طلایی و نقره ای و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد اینه ها دقیق می باشد .

 

آینه پایه دار رومیزی - اینستاگرام

 

آینه پایه دار رومیزی - واتساپ

 

راه های اتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه پایه دار رومیزی

برای اطلاع از قیمت آینه پایه دار رومیزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524202188621912 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به حضوری آینه پایه دار رومیزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه پایه دار رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

آینه پایه دار رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه پایه دار رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند