فهرست این مقاله

آینه پایه دار قدی

تولید انواع آینه پایه دار قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه پایه دار قدی

 

آینه پایه دار قدی

آینه های قدی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد کاربردی ترین نوع آینه های پایه دار محسوب می شود که در طرح های مختلفی قالب تولید است ، در این مقاله به بررسی جدیدترین نوع آن بعنی آینه پایه دار قدی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه پایه دار قدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرام koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه پایه دار قدی – چراغ دار

رایج ترین نوع آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه  ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه پایه دار قدی – بک لایت

محبوب ترین نوع آینه های قدی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با ساتفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار قدی – قاب استیل

در این طرح از آینه های قدی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه پایه دار قدی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه ار فضای داخلی بهتر است که از آینه های قدی دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه پایه دار قدی – چوبی

طرح چذاب دیگری از آینه های پایه دار که یک فریم چوبی دور آینه قرار گرفته است این نوع قاب ها به دو دسته ی قاب های هایگلاس و چوبی تقسیم می شود که در این بین قاب های چوبی بسیار جذاب تر به نظر می رسد .

 

آینه پایه دار قدی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های پایه دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه پایه دار قدی – بی نهایت 

خاص ترین طرح آینه های پایه دار با نام آینه بی نهایت شناخته شده است که ساختار آن به گونه ای است که یک عمق نورپردازی سه بعدی داخل آینه قابل مشاهده می باشد .

 

آینه پایه دار قدی – متحرک 

با تولید آینه های پایه دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، د پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه پایه دار قدی متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه پایه دار قدی - اینستاگرام

آینه پایه دار قدی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه پایه دار قدی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه پایه دار قدی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه پایه دار قدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه پایه دار قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بی نهایت قدی

آینه پایه دار قدی

آینه پایه دار قدی

آینه پایه دار قدی

آینه پایه دار قدی

آینه پایه دار قدی

آینه پایه دار قدی

آینه پایه دار قدی

آینه پایه دار قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه پایه دار قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند