فهرست این مقاله

آینه پایه دار چوبی

تولید انواع آینه پایه دار چوبی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه پایه دار چوبی

 

آینه پایه دار چوبی

یکی از دغدغه های متداول افراد در سالن ها و مزون های مدرن استفاده از آینه های بدون تکیه گاه بوده به طوری که از آینه بتوان بدون نصب روی دیوار استفاده کرد از همین رو در این مقاله قصد داریم به طور کامل جدیدترین طرح آینه های چوبی یعنی آینه پایه دار چوبی را مورد بررسی قرار دهیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های پایه دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه پایه دار چوبی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه پایه دار چوبی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های پایه دار که با نام آینه چراغ دار و آینه های هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه پایه دار چوبی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های پایه دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سدبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار چوبی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های پایه دار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه پایه دار چوبی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های می باشد .

 

آینه پایه دار چوبی – قدی 

آینه های قدی بدون تردید رایج ترین طرح آینه های چوبی مدرن محسوب می شود این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر و ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر می باشد ، البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه پایه دار چوبی – متحرک 

با تولید آینه های پایه دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه پایه دار چوبی - اینستاگرام

 

آینه پایه دار چوبی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه پایه دار چوبی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه پایه دار چوبی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه پایه دار چوبی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه پایه دار چوبی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار چوبی

آینه پایه دار چوبی

آینه پایه دار چوبی

آینه پایه دار چوبی

آینه پایه دار چوبی

آینه پایه دار چوبی

آینه پایه دار چوبی

آینه پایه دار چوبی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه پایه دار چوبی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند