فهرست این مقاله

آینه پایه دار

+تولید انواع آینه پایه دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                  0912823524202188621912

آینه پایه دار

آینه پایه دار

آینه های دکوراتیو در طرح های بسیار متنوعی تولید شده است به طوری که برای هر قسمتی از ساختمان یک آینه دکوراتیو خاص می توان نصب کرد ، برای جلوگیری از آسیب به دیوار طرح جالبی از آینه های دکوراتیو تولید شده که با نام آینه قدی شناخته شده است در این مقاله به بررسی انواع این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه پایه دار – هالیوودی

متدول ترین طرح آینه های قدی که با نام های آینه هالیوودی و آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها تعبیه خواهد شد .

آینه پایه دار – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام های آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است که برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در اعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

آینه پایه دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورمخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

آینه پایه دار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

آینه پایه دار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های پایه دار که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

آینه پایه دار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید موزیک و ویدئو مورد نظر خود را پخش نمایید ، آینه قدی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه پایه دار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های پایه دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

آینه پایه دار – دو طرفه

در سالن های کوچک بهتر است که از آینه های قدی دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

آینه پایه دار – بی نهایت 

خاص ترین طرح آینه های پایه دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی سه بعدی در آینه قابل مشاهده می باشد .

آینه پایه دار – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که اغلب دارای نورپردازی و قاب های فلزی است این نوع آینه ها در ابعاد 80 * 190 سانتی و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد .

آینه پایه دار – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجای نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه قدی متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

آینه پایه دار – 2020 

در این طرح از آینه های قدی شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های هالیوودی خواهید بود به همین دلیل با نام 2020 شناخهته شده است ، این نوع آینه ها در کشورهای صاحب طراحی دکوراسیون داخلی به کرات اجرا خواهد شد ، آینه های 2020 فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه پایه دار – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ، پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد ، آینه های قاب چوبی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

آینه پایه دار – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و جدید با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

آینه پایه دار - اینستاگرام

آینه پایه دار - واتساپ

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه پایه دار 

برای اطلاع از قیمت آینه قدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

آینه پایه دار

آینه قدی

آینه پایه دار - اینستاگرام

آینه بی نهایت قدی

آینه پایه دار

آینه پازلی

آینه پایه دار

آینه پایه دار

آینه پایه دار

آینه پایه دار

آینه پایه دار

آینه پایه دار

آینه پایه دار

آینه پایه دار

آینه پایه دار

آینه پایه دار

آینه پایه دار

آینه پایه دار

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند