فهرست این مقاله

آینه پتینه کاری شده

تولید آینه پتینه کاری شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه پتینه کاری شده

 

آینه پتینه کاری شده

هر روز شاهد تولید آینه های دکوراتیو مختلفی هستیم که هر یک از آن ها در قسمتی از ساختمان استفاده می شود یکی از جدیدترین و مدرن ترین آینه های دکوراتیو که در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد آینه پتینه کاری شده می باشد ، در این مقاله به بررسی انواع آینه پتینه کاری شده می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله آینه پتینه کاری شده را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

فرآیند تولید آینه پتینه کاری شده به گونه ای است که اسیدهای مخصوص آینه به صورت دستی روی آینه پاشیده می شود سپس آینه ها در محفظه ی با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود تا اینکه آینه به صورت کامل خشک شود ، این نوع آینه ها با نام های آینه آنتیک و آینه چرک نیز شناخته شده است .

 

آینه پتینه کاری شده – ابزار خورده

ساده ترین حالت آینه های پتینه کاری شده که لبه آینه توسط دستگاه بابلونی ایتالیا تراش زده می شود ، فاصله لبه آینه تا ابزار تراش را می توان روی ۱٫۵ ، ۲ و ۳ سانتی متر تنظیم کرد برای اجرای انواع روش های آینه کاری روی دیوار از آینه های ابزار خورده ی آنتیک استفاده می شود .

 

آینه پتینه کاری شده – رنگی

همانطور که در مقاله های متعددی به کرات شرح داده شد رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند به همین دلیل بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد ، این نوع آینه ها در رنگ های طلایی ، نقره ای ، برنز و دودی وجود دارد .

 

آینه پتینه کاری شده – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده می شود سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش می دهد ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه قدی استفاده می شود .

 

آینه پتینه کاری شده – آینه کاری

آینه های آنتیک در اکثر پروژه ها به صورت آینه کاری با تایل های مربعی و مستطیلی روی دیوار قرار می گیرد برای تولید این نوع آینه ها ابتدا ابعاد هر تایل به دستگاه CNC داده شده سپس دستگاه به طور اتوماتیک آینه ها را برش خواهد داد .

 

آینه پتینه کاری شده – نورپردازی شده

طرح دیگری از آینه های پتینه کاری شده که پشت آینه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی می شود به طوری که با زدن کلید مورد نظر نور مخفی پشت آینه روشن و خاموش خواهد شد لازم به ذکر است طرح های جدید این نوع آینه ها به صورت لمسی است .

 

آینه پتینه کاری شده – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های پتینه کاری شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه پتینه کاری شده – ریموتی 

طرح دیگری از آینه پتینه کاری شده که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلاید نمایش داده خواهد شد .

 

آینه پتینه کاری شده – قاب استیل 

در این طرح از آینه های پتینه کاری شده یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب ای طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه پتینه کاری شده – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه پتینه کاری شده – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های پتینه کاری شده با نورپردازی مخفی اجرا می شود این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر و ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد .

 

آینه پتینه کاری شده – متحرک 

با تولید آینه های پتینه کاری شده متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیت بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستی بهتر است که از آینه پتینه کاری شده متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه پتینه کاری شده – ۲۰۲۲ 

در این طرح از آینه های پتینه کاری شده شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های چراغ دار خواهید بود به همین دلیل با نام آینه ۲۰۲۲ شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون داخلی اجرا خواهد شد ، آینه های ۲۰۲۲ فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده دبه همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه پتینه کاری شده – کریستال 

به طور کلی آینه های پتینه کاری از نظر شفایفت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، آینه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ف هلند و فرانسه به کرات استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه پتینه کاری شده - اینستاگرام

 

آینه پتینه کاری شده - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه پتینه کاری شده را به صنایع شیشه و آینه کولیوند  سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه پتینه کاری شده و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه پتینه کاری شده مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه پتینه کاری شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آنتیک

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

آینه پتینه کاری شده

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه پتینه کاری شده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.esty.com

تیم تحریریه کولیوند