فهرست این مقاله

آینه پشت نور

تولید انواع آینه پشت نور در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه های روشویی مهم ترین و پر کاربردترین نوع آینه در یک ساختمان محسوب می شود چرا که در طول به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، جدیدترین طرح آینه های روشویی با نام آینه پشت نور با آینه بک لایت شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه پشت نور را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه های پشت نور به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه پشت نور – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه پشت نور – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه پشت نور – حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه پشت نور – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی ،بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه روشویی بک لاست استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که از روشویی چوبی استفاده شده باید از آینه برنز بکار برد .

 

آینه پشت نور – ضد بخار 

طرح خاصی از آینه های بک لایت که لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار ناشی از آب گرم محو خواهد شد ، این نوع آینه ها اغلب در حمام استفاده شده و به نوعی جذابترین آینه بک لایت محسوب می شود .

 

آینه پشت نور – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های نورپردازی شده که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوص به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه پشت نور صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه پشت نور در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های نور مخفی معرفی شده است .

 

آینه پشت نور – قدی 

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین نوع آینه های پشت نور دار محسوب می شود که معمولا دارای ابعاد ۸۰ * ۱۸۰ و ۱۰۰ * ۲۰۰ سانتی متر است این نوع آینه ها در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه پشت نور – قاب استیل 

در این طرح از آینه های نورپردازی شده یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه پشت نور – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل طلایی و نقره ای و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های نوری دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه پشت نور – متحرک

با تولید آینه های پشت نور متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه پشت نور متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه پشت نور - اینستاگرام

 

آینه پشت نور - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه پشت نور به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه پشت نور و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه پشت نور مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه پشت نور در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه پشت نوردار

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

آینه پشت نور

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه پشت نور در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند