فهرست این مقاله

آینه چراغدار

تولید انواع آینه چراغدار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه چراغدار

 

آینه چراغدار

طراحی دکوراسیون داخلی مزون ها تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارد به همین دلیل بهتر است که از بهترین متریال ها برای تزیین فضای داخلی استفاده شود ، یکی از مهم ترین بخش های یک مزون در واقع آینه های قدی داخل آن می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه های مزون که با نام آینه چراغدار شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کزد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چراغدار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آنها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه های چراغدار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی دور آینه به فاصله ی هر ۱۰ سانتی متر سوراخ خواهد شد و لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن جاگذاری می شود .

 

آینه چراغدار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه چراغدار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه چراغدار – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه چراغدار حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

 

آینه چراغدار – با فریم 

به طور کلی آینه های چراغ دار به صورت فریم لس و با فریم تولید می شود که در حالت دوم یک قاب چوبی در ابعاد مورد نظر تولید شده و در واقع لامپ ها روی قاب قرار می گیرند ، این نوع آینه ها با نام آینه چراغ دار با فریم شناخته شده است .

 

آینه چراغدار – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت تولید آینه چراغ دار استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفیذ به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه دودی یا نقره ای استفاده کرد .

 

آینه چراغدار – قدی 

آینه های قدی محبوبترین نوع آینه دکوراتیو محسوب می شود که در همه ی خانه ها وجود دارد چنانچه اگر از آینه قدی چراغ دار استفاده شود سطخ طراحی دکوراسیون داخلی یه میزان قابل توجهی ارتقا می یابد .

 

آینه چراغدار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار حکاکی یا اینگروینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه چراغدار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه چراغدار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه چراغدار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه چراغدار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه چراغ دار معرفی شده است ، قیمت آینه چراغ دار صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های چراغ دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاص ساختمانی استفاده می کنند .

 

آینه چراغدار – پایه دار 

در این طرح از آینه های چراغ دار یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه چراغدار – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه چراغدار – خم 

طح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام خم شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به آینه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

آینه چراغدار – بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه چراغدار - اینستاگرام

 

آینه چراغدار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه چراغدار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه چراغدار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغدار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغدار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

آینه چراغدار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغدار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند