فهرست این مقاله

آینه چراغی

تولید انواع آینه چراغی و آینه بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه چراغی

 

آینه چراغی

تولید آینه های دکوراتیو نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی برای تزیین فضای داخلی ساختمان از آینه ها در قسمت های مختلفی استفاده می کننددر این مقاله یکی از جدیدترین آینه های دکوراتیو که با نام های آینه چراغ دار و آینه چراغی شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله آینه چراغی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه چراغی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به گونه ای است که ابتدا یک آینه با ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه ابزار زده می شود در مرحله ی بعدی حشایه دور آینه به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد به طوری که لامپ های 5 وات کم مصرف اما با ظاهر لامپ های پر مصرف داخل آن ها قرار داده شود در نهایت هم با استفاده از سیم های برق هر یک از لامپ ها به هم متصل می شوند .

 

آینه چراغی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ های دور آینه روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش می شوند ، نحوه ی عملکرد لمسی آینه چراغی دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی می باشد .

 

آینه چراغی – ریموت دار

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت چرغ های اطراف آینه روشن و خاموش می شود ضمنا روی ریموت افکت های مختلف نمایش نور نیز قرار دارد به طور مثال با فشردن دکه ی FADE روی ریموت  نور چراغ های دور آینه به صورت اسلاید شو نمایش داده می شوند .

 

آینه چراغی – کریستال

به طور کلی آینه های چراغ دار به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید آینه های چراغ دار محسوب می شود .

 

آینه چراغی – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی برای تولید آینه های چراغ دار استفاده کرد به طور مثال در ساخمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های نقره ای یا دودی استفاده کرد .

 

آینه چراغی – قاب دار

برخی از طرح های آینه های چراغ دار با استفاده از قاب های چوبی و پی وی سی تولید می شوند به طوری که لامپ های 5 وات روی قاب مورد نظر وجود دارند ، این نوع آینه ها اغلب به صورت قدی روی زمین قرار می کیرند توجه داشته باشید که پهنای قاب باید حداقل 10 سانتی متر در نظر گرفته شود .

 

آینه چراغی – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شوند به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش می دهند .

 

آینه چراغی – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه چراغی حسگری در کشورهای اروپایی به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه چراغی – لوگو 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست می توان لوگو را روی آینه سندبلاست کرد ، برای اینکار ابتدا لوگوی مورد نظر توسط دستگاه کاتر پلاتر روی برچسب ایجاد شده سپس برچسب روی آینه چسبیده خواهد شد .

 

آینه چراغی – قدی

آینه های قدی محبوبترین نوع آینه دکوراتیو در ساختمان های مسکونی محسوب می شود  چنانچه از آینه های قدی چراغ دار استفاده شود سطح دکوراسیون داخلی به میران قابل توجهی ارتقا می یابد .

 

آینه چراغی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح اینه های چراغی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه چراغی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه چراغی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های چراغی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

آینه چراغی – قاب استیل

در این طرح از آینه های چراغ دار یک قاب استیل طلایی و نقره ای به هنوان فریم دور آینه قرار می گیرد ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار می رود .

 

آینه چراغی – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های چراغی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه چراغی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه چراغی – کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمینشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهد شد .

 

آینه چراغی – بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه چراغی – متحرک 

با تولید آینه های چراغ دار متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه ها از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه چراغی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های چراغی دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه چراغی - اینستاگرامث

 

آینه چراغی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه چراغی

برای اطلاع از قیمت آینه چراغی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها و آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغی

آینه آرایشگاه نوردار

آینه چراغ دار

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

آینه چراغی

 

چهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند