فهرست این مقاله

آینه چراغ دار آرایشی

تولید انواع آینه چراغ دار آرایشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه چراغ دار آرایشی

 

آینه چراغ دار آرایشی

با توجه به تغییرات بسیار زیادی که در صنعت شیشه صورت گرفته است شیشه و آینه های متنوعی تولید شده که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شود ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو با نام آینه چراغ دار آرایشی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های آرایشی از جمله آینه چراغ دار آرایشی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی آینه چراغ دار آرایشی به دو دسته ی آینه بک لایت آرایشی و آینه لامپی آرایشی تقسیم می شود که در حالت اول پشت آینه با استفاده از LED های رنگی نورپردازی شده و حاشیه دور آینه سندبلاست می شود اما در حالت دوم روی آینه تعدادی لامپ کم مصرف قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار آرایشی – بک لایت 

این نوع آینه ها با نام های آینه نوری ، آینه نور مخفی و آینه پشت نوردار شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه با پهنای مشخصی سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی می شود .

 

آینه چراغ دار آرایشی – چراغ دار

آینه های چراغ دار با نام های آینه لامپی و آینه گریم شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی دور آینه با فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد و لامپ های کم مصرف با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن ها قرار داده می شود .

 

آینه چراغ دار آرایشی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه چراغ دار آرایشی – ریموت دار

طرح دیگری از آینه های چراغ دار آرایشی که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ ها چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار آرایشی – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه چراغ دار آرایشی حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار آرایشی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه چراغ دار آرایشی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گفته است .

 

آینه چراغ دار آرایشی – قاب استیل 

در این طرح از قاب های استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی بکار برد بدین شکل نمای زیبایی روی دیوار ایجاد خواهد شد .

 

آینه چراغ دار آرایشی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که فریم های صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته است و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه چراغ دار آرایشی – دو طرفه 

در آرایشگاه های کوچک نوعی از آینه های چراغ دار دو طرفه استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه چراغ دار آرایشی – کریستال 

به طور کلی آینه های چراغ دار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه چراغ دار آرایشی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه چراغ دار آرایشی – متحرک 

با تولید آینه های آرایشی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی مدرن قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار آرایشی - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار آرایشی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه چراغ دار آرایشی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار آرایشی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار آرایشی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغ دار آرایشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار آرایشی

آینه آرایشگاه چراغ دار

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

آینه چراغ دار آرایشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار آرایشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.aliexpress.com

تیم تحریریه کولیوند