فهرست این مقاله

آینه چراغ دار ایستاده

تولید انواع آینه چراغ دار ایستاده در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه چراغ دار ایستاده

 

آینه چراغ دار ایستاده

آینه های چراغ دار جدیدترین و جذاب ترین طرح آینه های همراه با نور محسوب می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات استفاده می شود ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه قدی اتاق خواب ، آینه قدی مزون و آینه های داخل سالن زیبایی بکار می رود در این مقاله به بررسی آینه چراغ دار ایستاده می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چراغ دار ایستاده را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ساختار آینه چراغ دار ایستاده به گونه ای است که تعدادی لامپ مخصوص گریم دور آینه قرار گرفته است به طوری که نور لامپ ها فضای داخلی را بسیار روشن و دلپذیر خواهد کرد بدین شکل افراد براحتی می توانند نسبت به آراستگی ظاهری خود اقدام کنند .

 

آینه چراغ دار ایستاده – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ دار روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه چراغ دار ایستاده – ریموتی

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار ایستاده – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های چراغ دار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه چراغ دار ایستاده – با قاب استیل

در این طرح از آینه های چراغ دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه چراغ دار ایستاده – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند می توان طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار حکاکی کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه چراغ دار ایستاده – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که فریم صورتی یا سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری مانند جنیفر لوپز  روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه چراغ دار ایستاده – دو طرفه 

در سالن های کوچک نوعی از آینه های چراغ دار دو طرفه استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه چراغ دار ایستاده – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گووه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار ایستاده – متحرک 

با تولید آینه های چراغ دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه چراغ دار ایستاده - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار ایستاده - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه چراغ دار ایستاده را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار ایستاده و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار ایستاده مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغ دار ایستاده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار ایستاده

آینه چراغ دار ایستاده

آینه چراغ دار ایستاده

آینه چراغ دار ایستاده

آینه چراغ دار ایستاده

آینه چراغ دار ایستاده

آینه چراغ دار ایستاده

آینه چراغ دار ایستاده

آینه چراغ دار ایستاده

آینه چراغ دار ایستاده

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار ایستاده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند