فهرست این مقاله

آینه چراغ دار دیوار

تولید انواع آینه چراغ دار دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه چراغ دار دیوار

 

آینه چراغ دار دیوار

طراحی دکوراسیون داخلی دستخوش تغییرات بسیار گسترده ای شده است به طوری که امروزه در اغلب پروزه ها از شیشه و آینه به عنوان متریال اصلی در اجرای پروژه استفاده می شود ، یکی از این کالاهای تزیینی لوکس با نام آینه چراغ دار دیوار شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چراغ دار دیوار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه چراغ دار دیوار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند و تراش زده می شود در مرحله ی بعدی دور آینه به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ می شود و در نهایت هم لامپ های کم مصرف داخل آن ها قرار داده می شود .

 

آینه چراغ دار دیوار – بک لایت 

در این طرح پشت آینه نورپردازی مخفی صورت گرفته و با نام های آینه بک لایت ، نوری و نور مخفی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه چراغ دار دیوار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه چراغ دار دیوار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها روشن و خاموش می شود .

 

آینه چراغ دار دیوار – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه ای حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه چراغ دار حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار دیوار – فریم لس 

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که هیچ گونه فریمی دور آینه قرار ندارد به عبارتی لامپ ها روی آینه قرار گرفته است ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه مزون لباس فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه چراغ دار دیوار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه چراغ دار دیوار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازن به ذکر است آینه چراغ دار دیوار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار دیوار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو را روی آینه حکای کرد .

 

آینه چراغ دار دیوار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های چراغ دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوری معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه چراغ دار دیوار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل طلایی و نقره ای و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار دیوار – متحرک 

با تولید آینه های چراغ دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار رد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه چراغ دار دیوار - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار دیوار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه چراغ دار دیوار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت آینه چراغ دار دیوار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار دیوار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغ دار دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار دیوار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار دیوار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند