فهرست این مقاله

آینه چراغ دار روشویی

تولید انواع آینه چراغ دار روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه بک لایت روشویی

 

آینه چراغ دار روشویی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد طراحی داخلی سرویس بهداشتی در دلنشین بودن یک ساختمان مسکونی به طبع زمان قابل توجهی نیز صرف طراحی این قسمت از ساختمان می شود ، انتخاب آینه سرویس بهداشتی و کابین روشویی مهم ترین بخش طراحی است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه چراغ دار روشویی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چراغ دار روشویی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه چراغ دار روشویی به گونه ای است که ابتدا آینه در  ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نور مخفی اجرا می شود .

 

آینه چراغ دار روشویی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه چراغ دار روشویی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار روشویی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های چراغ دار که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و یپیچده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه چراغ دار روشویی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه چراغ دار روشویی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یکم اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه چراغ دار روشویی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه چراغ دار روشویی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه چراغ دار روشویی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه چراغ دار روشویی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های چراغ دار جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه چراغ دار روشویی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های کوچک نوعی از آینه های چراغ دار استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقز در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار روشویی – متحرک 

با تولید آینه های چراغ دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه را ننها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه چراغ دار روشویی متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه چراغ دار روشویی - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار روشویی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه چراغ دار روشویی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار روشویی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار روشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغ دار روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار تاچ

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند