فهرست این مقاله

آینه چراغ دار رومیزی

تولید آینه چراغ دار رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            0912823524202188621912

 

آینه چراغ دار رومیزی

 

آینه چراغ دار رومیزی

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی آینه های دکوراتیو نقش بسیار مهمی دارند به طوری که برای هر قسمتی از فضای داخلی آینه خاصی تولید شده است ، برای اتاق خواب ها آینه های چراغ دار و بک لایت تولید شده که با استفاده از آن ها با سهولت بیشتری می توان نسبت به آراستگی خود اقدام نمایید از همین رو در این مقاله به بررسی آینه چراغ دار رومیزی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های چراغ دار از جمله آینه چراغ دار رومیزی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه چراغ دار رومیزی در کشورهای مختلفی به عنوان آینه روی میز آرایش خانگی و آینه روی میز سالن های زیبایی استفاده می شود ، نور مناسب چراغ های دور آینه موجب آرایش بهتر افراد خواهد شد زیرا تمام معایب صورت به وضوح دیده خواهد شد ، فرآیند تولید آینه چراغ دار رومیزی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قاب جوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در مرحله بعدی به فاصله هر 10 سانتی متر قاب سوراخ خواهد شد .

 

آینه چراغ دار رومیزی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ های دور آینه روشن و خاموش می شود ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه چراغ دار رومیزی – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه چراغ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه چراغ دار رومیزی – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه چراغ دار حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

 

آینه چراغ دار رومیزی – فریم لس

به طور کلی آینه های چراغ دار به دو دسته ی با فریم و فریم لس تقسیم می شود ، در طرح فریم لس لامپ های کم مصرف روی آینه قرار خواهد گرفت و فقط نمای آینه ای قابل مشاهده است به همین دلیل به این نوع از آینه ها ، آینه چراغ دار آینه ای گفته می شود .

 

آینه چراغ دار رومیزی – حکاکی شده 

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه چراغ دار رومیزی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه چراغ دار رومیزی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های چراغ دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه چراغ دار رومیزی – دو طرفه 

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های دو طرفه چراغ دار استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه چراغ دار رومیزی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه چراغ دار رومیزی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار رومیزی – کریستال 

به طور کلی آینه های چراغ دار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم میشود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار رومیزی - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار رومیزی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه چراغ دار رومیزی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار رومیزی و سفارش آن می توانید با شماره های 02188621912091282352420214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار رومیزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغ دار رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار دیوار

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار رومیزی

آینه چراغ دار رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.esty.com

تیم تحریریه کولیوند