فهرست این مقاله

آینه چراغ دار ضد بخار

تولید انواع آینه چراغ دار ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

آینه چراغ دار ضد بخار

 

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه های چراغ دار در سراسر دنیا جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو  محسوب می شود به طوری که هر هروز شاهد تولید انواع آینه های چراغ دار هستیم ، در طرح های جدید ویزگی ضد بخار نیز به این نوع آینه ها اضافه شده که در سرویس بهداشتی کاربرد زیادی دارد از همین رو در این مقاله به بررسی آینه چراغ دار ضد بخار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چراغ دار ضد بخار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه چراغ دار ضد بخار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد و در نهایت نیز سیستم ضد بخار روی آینه اجرا خواهد شد .

 

آینه چراغ دار ضد بخار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار و نور مخفی فعال می شود ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه چراغ دار ضد بخار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت نور مخفی و سیستم ضد بخار روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار ضد بخار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های چراغ دار که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی و سیستم ضد بخار فعال و غیر فعال می شود ، فرآیند تولید آینه های ضد بخار بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه چراغ دار ضد بخار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ضد بخار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه چراغ دار ضد بخار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه چراغ دار ضد بخار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار ضد بخار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های چراغ دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی رنگ باید قاب های طلایی بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه چراغ دار ضد بخار – بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل مدرن باید ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری نسبت به ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC و MASTER به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد ، آینه های گرد به صورت دیواری و پایه دار تولید شده به طوری که در محیط های با فضای داخلی بزرگ از آینه های پایه دار ثابت و چرخدار بکار می رود .

 

آینه چراغ دار ضد بخار – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های چراغ دار دو طرفه مدرن اجرا می شود ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل طلایی ، نقره ای و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار ضد بخار – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدینت شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقظه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه چراغ دار ضد بخار متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

 

آینه چراغ دار ضد بخار - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار ضد بخار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه چراغ دار ضد بخار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ضد بخار مورد نظر خود ر ا سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشی

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار تاچ

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

آینه چراغ دار ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند