فهرست این مقاله

آینه چراغ دار قدی

تولید انواع آینه چراغ دار قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

با توجه به ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی در چند سال گذشته شاهد اجرای نمای شیشه ای و آینه ای بسیار زیادی در ساختمان ها هستیم چرا که این نوع نما جدیدترین و مدرن ترین نوع نمای داخلی و خارجی ساختمان محسوب می شود ، یکی از محصولات جدید آینه که تاثیر زیادی در زیباتر شدن فضای داخلی دارد با نام آینه چراغ دار قدی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف آینه های چراغ دار از جمله آینه چراغ دار قدی را تولید کرده است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ساختار آینه چراغ دار قدی به گونه ای است که تعدادی لامپ کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی دور آینه قرار می گیرد ضمنا این نوع آینه ها به دو دسته ی فریم لس و با فریم تقسیم یم شود ، در حالت دوم یک قاب پی وی سی دور آینه وجود دارد و لامپ ها روی قاب جاگذاری می شوند .

 

آینه چراغ دار قدی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ های دور آینه روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لامپ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد این نوع آینه ها دقیقا مشابه آینه های گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه چراغ دار قدی – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه چراغ دار که با استفاده از ریموت لامپ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی آینه نورهای مختلفی به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه چراغ دار قدی – کریستال

به طور کلی آینه های شفاف چراغ دار به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر  از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید آینه چراغ دار قدی محسوب می شود .

 

آینه چراغ دار قدی – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی جهت تولید آینه چراغ دار استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصیل در نشر گرفته شده است باید از آینه های نقره ای و دودی بکار برد .

 

آینه چراغ دار قدی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه های چراغ دار سندبلاست کرد و به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز صورت خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار قدی – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه چراغ دار قدی حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار قدی – اکریلیک

طرح دیگری از آینه های چراغ دار مدرن که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود .

 

آینه چراغ دار قدی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه چراغ دار قدی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه چراغ دار قدی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار قدی – قاب استیل 

در این طرح از قاب های استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای سالن زیبایی با دیوارهای مشکی رنگ باید از قاب طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، به طور کلی آینه چراغ دار قدی با قاب استیل به دو دسته ی آینه های با قاب فلزی رنگی و آینه های با قاب استیل تقسیم می شود که تفاوت آن ها در میزان شفافیت فلزی بکار رفته می باشد .

 

آینه چراغ دار قدی – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و موزن ها استفاده می شود .

 

آینه چراغ دار قدی – دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های چراغ دار جدید طراحی شده است که فریم صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته است و شخصیت های برجسته ی سنمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه چراغ دار قدی – کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمینشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه چراغ دار قدی – دو طرفه 

برای سالن های کوچک نوعی از آینه های قذی طراحی شده است که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه چراغ دار قدی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار قدی – متحرک 

با تولید آینه های چراغ دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی یرای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه چراغ دار قدی - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار قدی - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه چراغ دار قدی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار قدی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار قدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغ دار قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر ایرانی و کریستال صورت می گرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند