فهرست این مقاله

آینه چراغ دار مزون

تولید انواع آینه چراغ دار مزون در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه چراغ دار مزون

 

آینه چراغ دار مزون

در طراحی دکوراسیون داخلی مزون ها از متریال های لوکس جهت تزیین هرچه بهتر فضای داخلی مزون استفاده می شود به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی زمان قابل توجهی را صرف این مهم می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه چراغ دار مزون و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مزونی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چراغ دار مزون را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه چراغ دار مزون – بک لایت

جدیدترین طرح آینه های مزونی که که با نام های آینه بک لایت ، آینه نور مخفی و آینه led شناخته شده است ، فرآیند تولید آینه های بک لایت به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاوند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه چراغ دار مزون – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه چراغ دار مزون – ریموتی

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه چراغ دار مزون – حسگر  حرکتی

در این طرح از آینه های چراغ دار که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه چراغ دار مزون – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های مزونی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه چراغ دار مزون صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار مزون – لامپی

محبوب ترین طرح آینه چراغ دار مزون که با نام آینه لامپی و آینه هالیوودی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله هر ۲۰ سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف داخل سوراخ های نعبیه شده قرار می گیرد .

 

آینه چراغ دار مزون – پایه دار 

در این طرح آینه های چراغ دار یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه چراغ دار مزون – قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه چراغ دار مزون – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار مزونی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه چراغ دار مزون – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار مزون – متحرک 

با تولید آینه های چراغ دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه چراغ دار مزون – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه چراغ دار مزون - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار مزون - واتساپ

 

جهت سفارش آینه چراغ دار مزون به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار مزون و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار مزون مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغ دار مزون در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار مزون در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند