فهرست این مقاله

آینه چراغ دار هوشمند

تولید انواع آینه چراغ دار هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه چراغ دار هوشمند

 

آینه چراغ دار هوشمند

آینه های چراغ دار از زمانی که وارد بازار ایران شد با اختلاف بسیار زیادی نسبت به سایر آینه های دکوراتیو مدرن به عنوان پرفروش ترین نوع آینه محسوب می شود که هر روز شاهد تولید انواع این نوع آینه ها هستیم از همین رو در این مقاله به بررسی ویژگی های آینه چراغ دار هوشمند می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چراغ دار هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه چراغ دار هوشمند – هالیوودی

متداول ترین طرح آینه های چراغ دار که با نام های آینه لامپی و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف مخصوص گریم داخل سوراخ های تعبیه شده قرار داده می شود .

 

آینه چراغ دار هوشمند – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های چراغ دار که با نام های آینه نور مخفی و آینه بک لایت شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد و در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه چراغ دار هوشمند – لمسی

طرح جدیدی از آینه های هوشمند که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه چراغ دار هوشمند – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار هوشمند – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه چراغ دار هوشمند با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه چراغ دار هوشمند – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه چراغ دار هوشمند – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه جدید نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که فریم صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته است و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه چراغ دار هوشمند – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کوکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه چراغ دار هوشمند – دو طرفه 

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر و طرف آینه می توان استفاده کرد  ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس می باشد .

 

آینه چراغ دار هوشمند – قاب استیل 

در این طرح از آینه های چراغ دار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه چراغ دار هوشمند – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ داخل آن مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار هوشمند – متحرک 

با تولید آینه های چراغ دار متحرک جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه ها از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه چراغ دار هوشمند متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه چراغ دار هوشمند – 2022 

در این طرح شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه چراغ دار خواهید بود به همین دلیل با نام آینه 2022 شناخته شده است ، این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون داخلی اجرا خواهد شد ، آینه های 2022 در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه چراغ دار هوشمند - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار هوشمند - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه چراغ دار هوشمند را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار هوشمند و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار هوشمند مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغ دار هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

آینه چراغ دار هوشمند

 

جهت کسب اطلاعات بییشتر پیرامون آینه چراغ دار هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند