فهرست این مقاله

آینه چوبی متحرک

تولید انواع آینه چوبی متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

آینه چوبی متحرک

 

آینه چوبی متحرک

آینه های چوبی از گذشته های دور همواره مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و عموم مردم بوده است به طوری که در هر خانه ای حداقل یک آینه چوبی وجود دارد ، در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه های چوبی یعنی آینه چوبی متحرک و ویزگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چوبی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه متحرک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه چوبی متحرک – قدی 

کابردی ترین طرح آینه های چوبی بدون تردید آینه قدی چوبی است این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه چوبی متحرک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه چوبی متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه چوبی متحرک – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های چوبی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه چوبی متحرک – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های چوبی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی جاشیه دور آینه سندبلاست می شود و در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه چوبی متحرک – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های چوبی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی شده و اغلب دارای ابعاد 80 * 190 سانتی متر است بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاهی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و بلژیک مورد استفاده قرار می گیرد و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه چوبی متحرک – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های چوبی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پشخ نمایید ، آینه های بلوتوثی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه چوبی متحرک - اینستاگرام

 

آینه چوبی متحرک - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه چوبی متحرک را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه چوبی متحرک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چوبی متحرک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چوبی متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از اینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چوبی متحرک

آینه چوبی متحرک

آینه چوبی متحرک

آینه چوبی متحرک

آینه چوبی متحرک

آینه چوبی متحرک

آینه چوبی متحرک

آینه چوبی متحرک

آینه چوبی متحرک

آینه چوبی متحرک

 

جهت کسب اطاعات بیشتر پیرامون آینه چوبی متحرک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند