فهرست این مقاله

آینه چوبی گرد

تولید انواع آینه چوبی گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه چوبی گرد

 

آینه چوبی گرد

آینه های چوبی از قدیم الایم تاکنون به کرات در خانه های ایرانی ها وجود داشته است به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی دکوراسیون استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه چوبی گرد می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چوبی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه گرد را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسشمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه چوبی گرد – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های چوبی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی گرد ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه چوبی گرد – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های چوبی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در نهایت با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی شپت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه چوبی گرد – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه چوبی گرد – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های چوبی طراحی شده است که اغلب لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد این نوع آینه ها دارای ابعاد استاندارد ۹۰ سانتی متر و ۱۳۰ سانتی متر تولید خواهد شد .

 

آینه چوبی گرد – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های گرد که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوثی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه چوبی گرد - اینستاگرام

 

آینه چوبی گرد - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه چوبی گرد به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه چوبی گرد و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چوبی گرد مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چوبی گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قاب چوبی

آینه چوبی گرد

آینه چوبی گرد

آینه چوبی گرد

آینه چوبی گرد

آینه چوبی گرد

آینه چوبی گرد

آینه چوبی گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چوبی گرد در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند