فهرست این مقاله

آینه کاری آنتیک

تولید و اجرای آینه کاری آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه کاری آنتیک

 

آینه کاری آنتیک

استفاده از طرح های مختلف آینه کاری روی دیوار در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به امری بدیهی تبدیل شده است به طوری که اغلب طراحان از آینه های دکوراتیو برای تزیینی فضای داخلی قسمت های مختلف یک ساختمان بهره می گیرند ، در این مقاله به بررسی طرح های مختلف آینه کاری آنتیک می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه کاری از جمله آینه کاری آنتیک را تولید و اجرا کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند اجرای آینه کاری آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند به بخش های مختلفی تقسیم می شود که در گام نخست اندازه گیری دقیق پروژه صورت گرفته و با توجه به فضای داخلی ساختمان یکی از طرح های آینه کاری انتخاب می گردد در مرحله ی بعدی با استفاده از دستگاه CNC تایل های آینه برش داده شده و توسط دستگاه تراش دور آینه ها ابزار زده می شود .

در آخرین مرحله از اجرای آینه کاری آنتیک تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از چسب های مخصوص آینه و ترازهای لیزری تایل های آینه دکوراتیو را طبق الگو کنار هم روی دیوار قرار منی دهند تا جایی که الگو کامل گردد .

 

آینه کاری آنتیک با تایل های مربعی و مستطیلی 

متداول ترین نوع آینه کاری مدرن که با استفاده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده آینه کاری روی دیوار صورت می گیرد ، آینه های آنتیک با تراکم اسیدکاری مختلف و در رنگ های طلایی ، برنز و نقره ای تولید می شود ، در این روش تایل های آینه توسط دستگاه CNC به صورت مربع و مستطیل برش داده خواهد شد .

 

آینه کاری آنتیک به روش نامنظم

در این روش با استفاده از تعدادی تایل آینه با اشکال مختلف هندسی آینه کاری آنتیک اجرا می شود به طوری که هر یک از تایل ها به صورت نامنظم روی دیوار قرار داده خواهد شد ، آینه کاری نامنظم برای ساختمان هایی که دارای فضای بزرگی است انتخاب مناسبی محسوب می شود .

 

آینه کاری آنتیک با استفاده از آینه های رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های برنز و شامپاینی استفاده کرد .

 

آینه کاری آنتیک با استفاده از آینه طرح شکسته

طرح جدیدی از آینه کاری روی دیوار که از تعدادی آینه مثلثی شکل با اضلاع مختلف جهت تزیین روی دیوار استفاده می شود به طوری که از فاصله چند متری نمای آینه ها به صورت طرح شکسته دیده خواهد شد .

 

آینه کاری آنتیک با استفاده از آینه های گرد 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER می توان آینه های دکوراتیو در اشکال مختلف هندسی تولید کرد ، در این بین آینه گرد و بیضی از محبوبیت بیشتری برخوردار است البته توجه داشته باشید که معمولا برای برش آینه های گرد با قطر کمتر از 120 سانتی متر از روش دستی استفاده می شود .پ

 

آینه کاری آنتیک و نورپردازی مخفی

در طرح های جدید آینه کاری روی دیوار پس از اجرای آینه کاری ، نورپردازی مخفی پشت آینه ها صورت می گیرد به طوری که پشت هر تایل از LED های رنگی بکار برده شده ، این روش در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار گرفته است .

 

آینه کاری آنتیک لمسی

طرح جدیدی از آینه های آنتیک با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند است .

 

آینه کاری آنتیک سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود البته زیر آینه ورق های pvc قرار داده شده است .

 

آینه کاری آنتیک ریموتی 

طرح دیگری از آینه کاری نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه کاری آنتیک حسگری 

در این طرح از آینه های آنتیک با حرکت دست از قیمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه کاری آنتیک – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختفلی روی آینه های دکوراتیو و مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه کاری آنتیک – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه کاری روی دیوار یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه کاری آنتیک صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه کاری آنتیک – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های آنتیک جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه کاری آنتیک – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی آینه کاری طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه کاری آنتیک – دو طرفه 

در سالن های کوچک نوعی از آینه های آنتیک دو طرفه اجرا می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه کاری آنتیک – قدی 

آینه های آنتیک قدی بدون ترددید کاربردی ترین طرح آینه کاری محسوب می شود این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 100 * 200 سانتی متر می باشد ، آینه های قدی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه کاری آنتیک – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه کاری که با نام آینه کاری بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه کاری آنتیک – متحرک 

با تولید آینه های آنتیک متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کاری آنتیک - اینستاگرام

 

آینه کاری آنتیک - واتساپ

 

جهت سفارش آینه کاری آنتیک به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه کاری آنتیک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه کاری آنتیک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید تایل های آینه کاری آنتیک در صنایع شیشع و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

آینه کاری آنتیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کاری آنتیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند