فهرست این مقاله

آینه کاری خانه

اجرای انواع آینه کاری خانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از آینه های دکوراتیو رنگی و کنار هم قرار دادن آن ها طبق یک الگوی مشخص از تکنیک های مدرن طراحی محسوب می شود روش های گوناگونی جهت آینه کاری خانه وجود دارد که هر کدام از این روش ها برای هر دیوار با ابعاد خاصی اجرا می شود که در این مقاله به جزئیات آن خواهیم پرداخت .

آینه کاری خانه به طور کلی شامل سه بخش اندازه گیری دقیق پروژه ، تولید آینه های طرح دار در کارگاه و اجرای آینه طبق الگو روی دیوار است که به ترتیب از راست به چپ انجام می شود اما مهم ترین قسمت و حساس ترین ان اندازه گیری دقیق کار می باشد .

 

مراحل اجرای آینه کاری خانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای اجرای آینه کاری در خانه ابتدا باید با توجه به طرح و ابعاد دیواری که قصد آینه کاری روی آن را داریم طرح آینه کاری مشخص شود لازم به ذکر است که برای دیوارهای مربعی شکل می توان از آینه های لوزی لوزی و مستطیلی شکل استفاده کرد اما برای دیوارهای مستطیلی شکل باید از طرح های آینه کاری مربعی شکل و نامتقارن استفاده کرد .

در مرحله بعدی آینه کاری خانه پس از مشخص شدن طرح آینه کاری نوبت به انتخاب رنگ آینه ها می رسد به طوری که با توجه به رنگ های استفاده شده در طراحی دکوراسیون رنگ آینه ها هم مشخص می شود در مرحله سوم برش آینه ها با دستگاه CNC انجام می شود و در نهایت هم تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از چسب های مخصوص آینه کاری قطعات آینه ها را طبق الگو کنار هم قرار می دهند .

 

انواع آینه کاری خانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • آینه کاری روی دیوار به صورت لوزی لوزی
  • آینه کاری روی دیوار به صورت مربعی
  • آینه کاری روی دیوار به صورت مستطیلی
  • آینه کاری روی دیوار به صورت نامتقارن
  • آینه کاری روی دیوار به صورت طرح شکسته
  • آینه کاری میز تلویزیون
  • آینه کاری میز جلو مبلی
  • آینه کاری ستون خانه
  • آینه کاری سقف خانه

 

انواع آینه هایی که می توان در آینه کاری خانه استفاده کرد

 

محبوبترین نوع آینه کاری خانه در ایران

در کشور ما طبق بررسی های انجام شده از مشتریان تمایل آن ها بیشتر به سمت آینه های لوزی لوزی است البته توجه داشه باشید که برخی از همکاران ما متاسفانه در این نوع آینه کاری از مشتریان سوء استفاده می کنند به گونه ای آینه های مربعی شکل را چرخانده و آن را روی دیوار نصب می کنند لذا هنگام سفارش آینه کاری خانه توجه داشته باشید که آینه لوزی باید دارای دو قطر با اندازه های متفاوت باشد .

 

آینه کاری خانه به روش لوزی

متداول ترین نوع آینه کاری روی دیوار که تعدادی آینه لوزی رنگی طبق الگو کنار هم قرار داده می شوند البته برای تکمیل الگو از تعدادی آینه های مثلثی شکل نیز در کناره های کار استفاده می شود .

 

آینه کاری خانه به روش تایل های مربعی و مستطیلی 

در این روش تعدادی آینه مربعی یا مستطیلی شکل تراش خورده طبق الگو کنار هم روی دیوار چسبانده می شوند ، آینه کاری مربعی و مستطیلی روشی ساده اما شیک و مدرن محسوب می شود .

 

آینه کاری خانه به صورت نامتقارن و طرح شکسته

این نوع آینه کاری بر خلاف آینه کاری لوزی تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی طبق الگوی خاصی کنار هم قرار می گیرند الیته توجه داشته باشید که به دلیل نصب پیچیده آینه کاری خانه یه صورت نامتقارن و طرح شکسته ، قیمت به مراتب بیشتری هم نسبت به دیگر آینه کاری ها دارد .

 

آینه کاری سقف و ستون خانه

معمولا ستون هایی که در ساختمان های بالای 100 متر زده شده از نظر زیبایی خیلی مناسب یک ساختمان لوکس نمی باشد از همین رو می توان به روش های مختلف آینه کاری خانه به صورت رنگی ، سقف و ستون های ساختمان را تزئین کرد .

علاوه بر موارد ذکر شده می توان روی درب های داخل ساختمان هم از تکنیک آینه کاری خانه بهره برد به طوری که قسمتی از درب را آینه کاری کرد البته درب هایی که جای شیشه روی آن ها خالی گذاشته شده گزینه مناسب تری خواهد بود .

 

آینه کاری خانه به روش مدرن

در روش آینه کاری مدرن تعدادی آینه پتینه کاری شده و آینه های رنگی به روش نامنظم کنار هم قرار می گیرند به طوری که هریک از آینه ها دارای شکل هندسی مختلفی می باشد ، برای مشاهده انواع این نوع آینه کایر به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

آینه کاری خانه به روش آنتیک

جدیدترین روش آینه کاری خانه روی دیوار که با استفاده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده صورت می گیرد ، در این روش اغلب آینه آنتیک در تایل های مربعی و مستطیلی برش داده شده است .

 

آینه کاری خانه با نورپردازی مخفی

در این روش علاوه بر نصب تایل های آینه روی دیوار طبق الگو از LED های رنگی نیز برای ایجاد نورپردازی مخفی پشت آینه استفاده می شود ، لازم به ذکر است رنگ LED باید با رنگ آینه تطابق داشته باشد .

 

آینه کاری خانه چراغ دار

طرح جدیدی از آینه های مدرن روی دیوار که روی آینه تعدادی لامپ کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی وجود دارد ، آینه چراغ دار به صورت فریم لس و با فریم های چوبی رنگی تولید می شود .

 

آینه کاری خانه به روش سه بعدی

ساختار آینه های سه بعدی به گونه ای است که یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود ، ضمنا زیر هر یک از آینه ها ورق PVC وجود دارد .

 

آینه کاری خانه لمسی

طرح جدیدی از آینه کاری روی دیوار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپش با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه کاری خانه ریموتی 

طرح دیگری از آینه کاری که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه کاری خانه قاب استیل 

در این طرح از آینه کاری روی دیوار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه کاری خانه دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه کاری طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه کاری خانه کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه کاری طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و یینیکیو روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه کاری خانه بیضی 

طرح خاصی از آینه کاری مدرن و جدید که با استفاده از آینه های بیضی شکل اجرا می شود به طوری که تعدادی آینه بیضی با ابعاد مختلف به صوریت منظم و نامنظم روی دیوار چسبیده خواهند شد .

 

آینه کاری خانه دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه کاری خانه کریستال

به طور کلی آینه کاری از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه کاری خانه بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه کاری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه کاری خانه متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کاری خانه - اینستاگرام

 

آینه کاری خانه - واتساپ

 

نحوه سفارش اجرای آینه کاری خانه به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع آینه کاری خانه در رنگ های گوناگون به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری اجرای آینه کاری خانه را به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه کاری خانه جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه 

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

آینه کاری خانه

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بشتر پیرامون آینه کاری خانه در رسارس دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند