فهرست این مقاله

آینه کاری دیوار

اجرای انواع آینه کاری دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

آینه کاری دیوار

 

 

آینه کاری دیوار در طراحی دکوراسیون داخلی

زیبایی و جذابیت آینه های دکوراتیو جورچین روی دیوار هر کسی را ترغیب به استفاده از این نوع آینه ها در منزل خود خواهد کرد لذا طراحان دکوراسیون داخلی بخش عمده ای از فعالیتشان را صرف طراحی آینه کاری دیوار می کنند و اینگونه طراحی دکوراسیون کرتین وال و مدرن را ایجاد می کنند .

در چند سال گذشته آینه کاری دیوار فقط به شکل آینه کاری لوزی لوزی انجام می شد اما رفته رفته با رویکار آمدن دستگاه CNC پیشرفته الگوهای بسیار خاص هم در صنایع شیشه و آینه کولیوند روی دیوار نصب خواهد شد البته نصب الگوهای خاص نسبت به آینه لوزی بسیار متفاوت می باشد .

 

فرآیند تولید آینه کاری دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند

روند آینه کاری دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین شکل است که ابتدا الگوی آینه کاری توسط مشتری انتخاب شده سپس الگوی مورد نظر توسط  کار با نرم افزار مخصوص دستگاه وارد دستگاه CNC می شود ، دستگاه هم شروع به برش آینه ها طبق الگو خواهد کرد لازم به ذکر است برش قطعات آینه توسط دستگاه CNC بسیار دقیق انجام می شود و کوچکترین خطایی نخواهد داشت .

در مرحله بعدی پروسه آینه کاری دیوار قطعات آینه ها باید توسط دستگاه تراش آینه لبه های آینه ها تراش داده شود به طوری که هر قطعه را جداگانه وارد دستگاه تراش کرده و چار طرف آن را ابزار خواهیم زد .

پس از اینکه قطعات آینه ها توسط دستگاه CNC آماده شد تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت آینه کاری دیوار به منزل یا محیط کاری شما خواهند آمد در این مرحله قطعات آینه باید با توجه به الگوی مورد نظر روی دیوار با چسب های مخصوص آینه چسبانده شوند اما توجه داشته باشید که اگر حتی 1 قطعه از آینه ها جا به جا چسبانده شود الگوی مورد نظر ایجاد نخواهد شد .

پس هنگام چسباندن آینه ها روی دیوار باید بسیار دقت کرد زیرا اگر آینه ای به اشتباه چسبانده شود کندن آن غیر ممکن خواهد بود و حتی اگر بتوان چنین کاری کرد دیوار به شدت آسیب خواهید دید و شما مجبور به دوباره کاری خواهید شد .

 

انواع آینه کاری دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

لازم به ذکر است اجرای آینه کاری دیوار برای کسانی که هزینه کم در اولویت آن هاست آینه کاری لوزی گزینه مناسبی به شمار می رود اما اگر کیفیت و طراحی مدرن در اولویت را قرار داده اید آینه کاری نامتقارن و آینه کاری طرح شکسته پیشنهاد ما به شما مشتریان گرامی خواهد بود .

 

انواع آینه های قابل استفاده در آینه کاری دیوار

 

در بین رنگ های آینه ها هم رنگ طلایی و مسی طبق آمار گرفته شده از مشتریان گرامی محبوب ترین آینه قابل استفاده در آینه کاری روی دیوار محسوب می شود ، آینه طلایی و آینه مسی به عنوان آینه لوکس هم در بین عموم شناخته می شوند و به طبع این نوع آینه ها نسبت به دیگر رنگ ها از قیمت بیشتری برخوردار هستند .

 

آینه کاری دیوار پشت تلویزیون

در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن حتی کشورهای اروپایی دیوار پشت تلویزیون با استفاده از آینه های رنگی آینه کاری خواهد شد در این روش رنگ آینه با توجه به رنگ غالب بر فضی دخلی ساختمان انتخاب می شود .

 

آینه کاری دیوار پذیرایی

بیش از 70 درصد سفارشات آینه کاری در صنایع شیشه و آینه کولیوند متعلق به آینه کاری روی دیوار سالن پذیرایی ساختمان است که از نظر طراحی دکوراسیون داخلی هم اغلب طراحی ها در این قسمت انجام می شود ، برای ساختمان هایی که دارای دیوارهای عریضی هستند بهتر است که از آینه کاری دیوار به صورت تایل های مستطیلی و مربعی استفاده کرد زیرا با تعداد کمتری آینه قیمت قابل توجهی پوشش داده خواهد شد .

 

آینه کاری دیوار ستون

یکی دیگر از قسمت های ساختمان که همواره مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار می گیرد ستون ساختمان است ، معمولا جهت آینه کاری روی ستون از روش های نامتقارن و تایل های مستطیلی استفاده می شود .

 

آینه کاری دیوار اتاق خواب

در طراحی دکوراسیون داخلی معمولا برای طراحی اتاق خواب یا مستر آیتم های مختلفی در نظر گرفته می شود که یکی از آن ها آینه کاری روی دیوار می باشد ، رنگ آینه ها باید با توجه کالاهای تزیینی اتاق خواب تعیین گردد .

 

آینه کاری دیوار به صورت نامتقارن  

در روش آینه کاری نامتقارن تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی کنار هم روی دیوار قرار می گیرند ،  کنار هم قرار دادن آینه های با اشکال مختلف به طبع نیاز به محاسبات بسیار دقیقی دارد که توسط دستگاه CNC انجام خواهد شد .

 

آینه کاری دیوار به صورت آنتیک

با استفاده از آینه های آتیک یا پتینه کاری شده به صورت تایل های مربعی و مستطیلی شکل می توان آینه کاری روی دیوار را اجرا کرد ، آینه کاری آنتیک با نام آینه کاری کدرن نیز شناخته شده است .

 

آینه کاری دیوار به صورت تایل های مربعی و مستطیلی 

در این روش تعدادی تایل های مربعی و مستطیلی آینه طبق الگو کنار هم قرار داده می شوند البته این روش برای پروژه های که متراز دیواری که قصد  آینه کاری روی آن را دارید بیش از 2 متر مربع است مناسب خواهد بود .

 

آینه کاری دیوار با نورپردازی مخفی

جدیدترین طرح آینه کاری روی دیوار که پس از اجرای آینه کاری با استفاده از LED های رنگی پشت تایل های آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد ، این روش با نام آینه کاری مدرن نیز شناخته شده است .

 

آینه کاری دیوار – لمسی

طرح جدیدی از آینه کاری روی دیوار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی دیوار ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش خواهد شد ، نحوه عملکرد لمسی آینه کاری دیوار دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه کاری دیوار – ریموتی 

در این طرح با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE رنگ های مختلف LED را به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه کاری دیوار – حسگر حرکتی

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه کاری دیوار حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه کاری دیوار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه کاری روی دیوار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه کاری دیوار – روش طرح شکسته

در این روش تعدادی آینه مثلثی شکل با اضلاع مختلف و نامتقارن کنار یکدیگر قرار می گیرند به طوری که از فاصله ی یک متری آینه ها به صورت شکسته شده دیده می شوند و نمای جذابی را فضای داخلی ایجاد خواهد کرد .

 

آینه کاری دیوار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه کاری روی دیوار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه کاری دیوار – آرایشگاه 

برای آرایشگاه و سالن های زیبایی مدرن نوعی از آینه کاری اجرا می شود که دارای دو جنبه ی دکوراتیو و کاربردی است ، برای تولید این نوع آینه ها از آینه های سوپر کلیر و کریستال بکار برد ، آینه های آرایشگاه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد اینه ها دقیق می باشد .

 

آینه کاری دیوار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه کاری دیوار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه کاری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه کاری دیوار – متحرک 

با تولید آینه کاری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کاری دیوار - اینستاگرام

 

آینه کاری دیوار - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه کاری دیوار به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع آینه کاری دیوار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه کاری دیوار مورد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه کاری دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود اید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه کاری دیوار

آینه کاری روی دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دکوراتیو

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کاری دیوار روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند