فهرست این مقاله

آینه کاری سالن زیبایی

تولید انواع آینه کاری سالن زیبایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه کاری سالن زیبایی

 

آینه کاری سالن زیبایی

در سالن های زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مهم و پر اهمیت تلقی می شود به طوری که با اجرای یک طراحی مدرن و لوکس می توان تا حد زیادی به جذب مشتری کمک کرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه کاری سالن زیبایی و ویزگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه کاری سالن زیبایی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه کاری های سالن زیبایی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کاری سالن زیبایی – آنتیک

محبوب ترین طرح آینه کاری در سالن زیبایی که با نام آینه کاری آنتیک و پتینه کاری شده شناخته شده است ، این نوع آینه ها در رنگ های نقره ای ، طلایی و دودی تولید شده به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه های انتیک دودی بکار برد .

 

آینه کاری سالن زیبایی – لوزی

متداول ترین طرح آینه کاری رد سالن زیبایی که با نام آینه کاری لوزی شناخته شده ، این نوع آینه ها معمولا در ابعاد 25 * 25 سانتی متر توسط دستگاه CNC برش داده می شود ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که بدون هیچ گونه فاصله ای کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت .

 

آینه کاری سالن زیبایی – نامنظم

در این طرح از آینه کاری تایل های آینه به صورت نامنظم یا نامقارن کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت ، به طور مثال در طرح های جدید تایل های 6 ضلعی و نگین های با ابعاد کوچک کنار هم قرار خواهند گرفت .

 

آینه کاری سالن زیبایی – بک لایت

طرح جدیدی از آینه کاری که با نام آینه بک لایت و آینه نورمخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود سپس حاشیه آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه کاری سالن زیبایی – چراغ دار

در سالن های زیبایی به طور کلی از آینه های چراغ دار و هالیوودی به کرات استفاده می شود برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی بات توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه کاری سالن زیبایی – قاب استیل 

در این طرح از آینه کاری جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طسوی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه کاری سالن زیبایی – دو طرفه 

در سالن های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت مدرن دو طرفه اجرا شده که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه کاری سالن زیبایی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های سالن زیبایی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو وموزیک مورد علاقه ی خود را پخش نماید ، آینه های بلوتوث دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه کاری سالن زیبایی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه کاری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه کاری سالن زیبایی – متحرک 

با تولید آینه های سالنی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه کاری سالن زیبایی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کاری سالن زیبایی - اینستاگرام

 

آینه کاری سالن زیبایی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه کاری سالن زیبایی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه کاری سالن زیبایی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورتن حضوری آینه کاری سالن زیبایی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه کاری سالن زیبایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

آینه کاری سالن زیبایی

 

جهت اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کاری سالن زیبایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند