فهرست این مقاله

آینه کاری لابی

تولید و اجرای آینه کاری لابی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

آینه کاری لابی

 

آینه کاری لابی

استفاده از آینه های دکوراتیو در قسمت های مختلف یک ساختمان به امری بدیهی تبدیل شده است به طوری که اغلب طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های تزیینی برای زیباتر کردن فضای داخلی استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع روش های آینه کاری لابی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه کاری در ایران فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه کاری روی دیوار از جمله آینه کاری لابی را اجرا کرده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

اجرای آینه کاری لابی در بسیاری از کشورهای دنیا رواج دارد و در مجله های ویژه طراحی دکوراسیون به کرات به روش های مختلفی آینه کاری پرداخته شده است توجه داشته باشید که روش و طرح آینه کاری باید با توجه به طراحی داخلی تعیین گردد و قواعد طراحی دکوراسیون داخلی در اجرای آینه کاری رعایت شود .

 

آینه کاری لابی – لوزی

متداول ترین روش آینه کاری روی دیوار که از آینه های لوزی شکل استفاده می شود در این روش تعدادی آینه لوزی طبق الگو روی دیوار کنار هم قرار داده می شوند لازم به ذکر است آینه های لوزی با قطر یکسان و قطرهای متفاوت تولید می شود .

 

آینه کاری لابی – رنگی

به طور حتم همه ی شما به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی واقف هستید به همین دلیل باید از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت اجرای آینه کاری استفاده شود به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های نقره ای و دودی بکار برد .

 

آینه کاری لابی – آنتیک

خاص ترین نوع آینه های دکوراتیو که با نام های آینه آنتیک و آینه پتینه شناخته شده است این نوع آینه ها در رنگ های نقره ای ، طلایی ، برنز و دودی وجود دارد ، برای اجرای آینه کاری روی دیوار با استفاده از آینه های آتیک بهتر است که هر یک از آینه ها به صورت تایل های مربعی و مستطیلی برش داده شود .

 

آینه کاری لابی – نامتقارن

در این روش تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی طبق الگو کنار یکدیگر قرار داده می شوند به طور مثال می توان به آینه های گرد با قطرهای مختلف اشاره کرد که به صورت نامنظم روی دیوار قرار داده شده اند .

 

آینه کاری لابی – نورپردازی شده

جدیدترین روش آینه کاری روی دیوار که پشت تایل های آینه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی صورت گرفته است ، این نوع آینه کاری اغلب در ساختمان های با طراحی مدرن اجرا می شود به طوری که حتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات از آینه کاری نوری استفاده شده است .

 

آینه کاری لابی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعییین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه کاری لابی – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که در آینه تصویر به صورت سه بعدی منعکس خواهد شد .

 

آینه کاری لابی – طرح شکسته

یکی دیگر از طرح های آینه کاری که تعدادی آینه طرح شکسته طبق الگو کنار هم قرار داده می شوند فرآیند تولید و اجرای این نوع آینه کاری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل دارای قیمت بالایی می باشد .

 

آینه کاری لابی – ریموتی 

طرح دیگری از آینه کاری لابی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه کاری لابی – حسگری 

در این طرح از آینه های دکوراتیو با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه کاری لابی حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه کاری لابی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه کاری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مودر علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه کاری لابی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه کاری روی دیوار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه کاری لابی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه کای طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه کاری لابی – آرایشگاه 

برای لابی های سالن زیبایی و آرایشگاه های مدرن نوعی از آینه های دکوراتیو استفاده شده که دارای دو جنبه ی دکوراتیو و کاربردی است این نوع آینه ها دارای شفافیت سوپر کلیر می باشد .

 

آینه کاری لابی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه کاری لابی دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه کاری لابی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه کاری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه کاری لابی – متحرک 

با تولید آینه کاری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه کاری لابی - اینستاگرام

 

آینه کاری لابی - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه کاری لابی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه کاری لابی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه کاری لابی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید تایل های آینه برای اجرای آینه کاری لابی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از مدرن ترین دستگاه های برش CNC و ابزار تراش صورت می گیرد و با قیمت مناسبی نیز عرضع می شود .

 

آینه کاری لابی

آینه کاری سقف

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

آینه کاری لابی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کاری لابی در سراسر دنیا ب وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند