فهرست این مقاله

آینه کاری لاکچری

تولید انواع آینه کاری لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   0912823524202188621912

 

آینه کاری لاکچری

 

آینه کاری لاکچری

آینه کاری روی دیوار یکی از مهم ترین بخش های تزئین فضای داخلی محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی از آن برای ارتقای سطح طراحی بکار می برند ، در این مقاله به بررسی انواع آینه کاری روی دیوار از جمله آینه کاری آنتیک و ویزگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه کاری در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه کاری لاکچری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کاری لاکچری – لوزی

رایج ترین طرح آینه کاری روی دیوار که با نام آینه کاری لوزی شناخته شده است ساختار این نوع آینه کاری به گونه ای است که تعدادی آینه لوزی به صورت جوریچن کنار هم روی دیوار قرار گرفته اند ، آینه کاری لوزی چندین سال است که مورد استفاده قرار گرفته و همچنان نیز به کرات در ساختمان های مختلف بکار می رود .

 

آینه کاری لاکچری – آنتیک

محبوب ترین طرح آینه کاری روی دیوار که با نام های آینه های آنتیک و آینه پتینه کاری شده شناخته شده است ، فرآیند تولید آینه های آنتیک بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه کاری لاکچری – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه کاری استفاده کرد به طور مثال برای یک ساختمان با فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه های دودی آنتیک بکار برد .

 

آینه کاری لاکچری – نامنظم

طرح خاص دیگری از آینه کاری که تعدادی تایل های آینه مربعی و مستطیلی شکل به صورت نامنظم کنار هم قرار می گیرند ، در طرح های جدید از ترکیب تایل های آینه آنتیک و آینه رنگی به صورت کاملا نامنظم کنار هم قرار خواهند گرفت .

 

آینه کاری لاکچری – آبشاری

در این طرح تعدادی تایل آینه با پهنای بسیار کم و با طول بسیار زیاد به صورت منظم کنار هم قرار می گیرند ، این روش آینه کاری در سالن های با متراژ مورد استفاده قرار خواهد گرفت که در کشورهای اروپایی به کرات بکار می رود .

 

آینه کاری لاکچری – نورپردازی

خاص ترین طرح آینه کاری روی دیوار که پشت آینه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت ، نور مخفی پشت آینه ها نمای زیبایی را در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد کرد ، آینه های نورپردازی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد اینه ها دقیق است .

 

آینه کاری لاکچری – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه کاری میله ای و آبشاری استفاده می شود اغلب لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی شده بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه های دکوری معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه کاری لاکچری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فراسنه به کرات استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه کاری لاکچری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه کاری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه ای بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه کاری لاکچری – متحرک 

با تولید آینه های لاکچری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابحایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه کاری لاکچری بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کاری لاکچری - اینستاگرام

 

آینه کاری لاکچری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه کاری لاکچری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه کاری لاکچری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه کاری لاکچری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه کاری لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کاری لاکچری

آینه کاری لاکچری

آینه کاری لاکچری

آینه کاری لاکچری

آینه کاری کلاسیک

آینه کاری لاکچری

آینه کاری لاکچری

آینه کاری لاکچری

آینه کاری لاکچری

آینه کاری لاکچری

آینه کاری لاکچری

آینه کاری لاکچری

آینه کاری لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کاری لاکچری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند