فهرست این مقاله

آینه کاری پشت تلویزیون

اجرای آینه کاری پشت تلویزیون در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

مکان های مختلفی جهت آینه کاری در منازل وجود دارد که بسته به سلیقه شخصی یکی از آن ها جهت آینه کاری انتخاب می شود در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به طور کلی استفاده از انواع آینه های تزئینی امری بدیهی محسوب می شود لذا در این مقاله به انواع آینه کاری پشت تلویزیون خواهیم پرداخت .

به بیان دیگر آینه کاری پشت تلویزیون صرفا جهت تزئین دکوراسیون داخلی انجام می شود و به همین دلیل بهتر است که از آینه های رنگی برای اجرای آینه کاری استفاده شود ، انتخاب رنگ آینه باید با توجه به رنگ های موجود در فضای داخلی محیط انتخاب شود جالب است بدانید که آینه کاری پشت تلویزیون برای اولین بار در کشور ایتالیا و در نمایندگی کارخانه ی مازراتی اجرا شد و سپ از آن در سایر کشورها انجام شد .

 

تاریخچه آینه کاری پشت تلویزیون

این نوع آینه کاری ابتدا در کشور ایتالیا حدود 10 سال قبل توسط طراحان دکوراسیون داخلی اجرا شد و حتی مقاله ای پیرامون آینه کاری در همان سال منتشر شد قبل از این نوع طراحی پشت تلویزیون ها را کاغذ دیواری لوکس می زدند تا اینکه یکی از طراحان دکوراسیون ایتالیایی به نام جی رابینسون با استفاده از آینه های رنگی به صورت جورچین فضای پشت تلویزیون را طراحی کرد که البته با استقبال بسیار زیاد مردم کشور ایتالیا هم مواجه شد .

 

انواع آینه کاری پشت تلویزیون در صنایع شیشه و آنه کولیوند

  • آینه کاری لوزی لوزی
  • آینه کاری نامتقارن 
  • آینه کاری طرح شکسته
  • آینه کاری مربعی
  • آینه کاری مستطیلی
  • آینه کاری طرح شش ضلعی
  • آینه کاری سه بعدی

 

اجرای هر کدام از انواع آینه کاری پشت تلویزیون اشاره شده باید با توجه به طرح دیوار پشت تلویزیون انجام شود به گونه ای که برای دیوارهای با عرض زیاد و ارتفاع کم از آینه کاری مستطیلی ، نامتقارن و طرح شکسته استفاده شود اما برای دیوارهای با عرض کم و ارتفاع زیاد از آینه کاری لوزی ، مربعی و شش ضلعی استفاده شود .

جدیدترین روش آینه کاری پشت تلویزیون آینه کاری نامتقارن یا نامنظم نام دارد که در این روش تعدای آینه رنگی با اشکال مختلف طبق الگوی خاصی کنار هم قرار داده می شوند ، آینه ها باید طوری کنار یکدیگر قرار گیرند که فاصله ای بین آن ها وجود نداشته باشد .

برای آینه کاری پشت تلویزیون می توان یک قسمت معینی از دیوار را آینه کاری کرد نه به صورت کامل ، برای اجرای این طرح بهتر است پس از اینکه آینه کاری اجرا شد یک فریم رنگی متناسب با رنگ آینه دور آینه کاری قرار داده شود .

 

انواع آینه هایی که می توان در آینه کاری پشت تلویزیون استفاده کرد

اینکه چه نوع آینه ای برای آینه کاری پشت تلویزیون خانه شما مناسب است کاملا به طراحی دکوراسیون داخلی خانه ی شما بستگی خواهد داشت به همین دلیل تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند پس از تماس شما برای راهنمایی و انتخاب مناسب به منزل شما می آبد .

 

آینه کاری پشت تلویزیون روی ورق های pvc

برخی از مشتریان گرامی هنگام سفارش آینه کاری دغدغه این را دارند که به علت صاحب خانه نبودن پس از مدتی باید آن خانه را تخلیه کرده و در این صورت هزینه ای که کرده اند به هدر خواهد رفت ، ما برای اینگونه مشتریان راهکاری در نظر گرفته ایم که هنگام تخلیه کردن خانه بتوانند آینه کاری پشت تلویزیون خود را به منزل جدید خود منتقل کنند به صورتی که تیم فنی صنایع شیشه کولیوند آینه کاری را روی ورق های pvc انجام داده سپس ورق pvc را روی دیوار پیچ خواهند کرد .

 

آینه کاری پشت تلویزیون با آینه های آنتیک

با استفاده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده نیز می توان دیوار پشت تلویزیون را آینه کاری کرد ، در این روش معمولا ار تایل های آینه آنتیک مربعی و مستطیلی شکل تراش خورده بکار می رود .

 

آینه کاری پشت تلویزیون به روش لوزی

متداول ترین نوع آینه کاری که تعدادی آینه لوزی ابزار خورده طبق الگو کنار هم قرار داده می شود ، این روش به دلیل قیمت مناسب محبوبترین روش آینه کاری روی دیوار محسوب می شود .

 

آینه کاری پشت تلویزیون به روش مدرن

در طراحی های جدید دکوراسیون داخلی از ترکیب آینه های گرد ، مستطیلی و مربعی تشکیل شده است به طوری که هریک از آینه ها به صورت نامتقارن کنار هم قرار می گیرند این روش آینه کاری مدرن نام دارد .

 

آینه کاری پشت تلویزیون به روش طرح شکسته

یکی دیگر از روش های آینه کاری روی دیوار که تعدادی آینه سه گوش با اضلاع مختلف کنار هم قرار داده می شوند به طوری که فاصله ای بین آینه وجود نداشته باشد ، این روش با نام آینه کاری طرح شکسته شناخته شده است .

 

آینه کاری پشت تلویزیون به روش جدید 

برای اجرای آینه کاری جدید از آینه های سه بعدی استفاده می شود به طوری که آینه های رنگی روی ورق های pvc چسبیده شده سپس در اشکال مختلف هندسی روی دیوار قرار داده می شوند .

 

آینه کاری پشت تلویزیون با نورپردازی مخفی

در این روش بین تایل های آینه از LED های متری برای نورپردازی استفاده می شود لازم به ذکر است اجرای نورپردازی باید به صورت مخفی صورت گیرد ، رنگ LED نیز باید با توجه به رنگ آینه تعیین شود .

 

آینه کاری پشت تلویزیون لمسی

طرح جدیدی از آینه کاری با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی نمایان می شود سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی پشت آینه خاموش خواهد شد .

 

آینه کاری پشت تلویزیون ریموتی 

طرح دیگری از آینه کاری که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه کاری پشت تلویزیون با قاب استیل 

در این طرح از آینه کاری پشت تلویزیون جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه کاری پشت تلویزیون کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه کاری طراحس شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه کاری پشت تلویزیون دخترانه 

برای اتاق های دخترانه مدرن نوعی از آینه کاری طراحی شده است که شخصیت های سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه کاری پشت تلویزیون آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه کاری جهت تزیین پشت تلویزیون اجرا می شود که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاهی در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه کاری پشت تلویزیون دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده می شود و افراد را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

 

آینه کاری پشت تلویزیون بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه کاری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه کاری پشت تلویزیون متحرک 

با تولید آینه کاری متحرک دیگر جای هیچ نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کاری پشت تلویزیون - اینستاگرام

 

آینه کاری پشت تلویزیون - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه کاری پشت تلویزیون به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش آینه کاری پشت تلویزیون به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه کاری پشت تلویزیون مورد نظر خود را به کارشناسان فروش ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه کاری پشت تلویزیون در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

در ادامه عکس آینه کاری پشت تلویزیون که توسط تیم فنی صنایع شیشه و اینه کولیوند اجرا شده را مشاهده خواهید کرد برای دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

 

آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری پشت تلویزیون

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کاری پشت تلویزیون در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند