فهرست این مقاله

آینه کاو

تولید انواع آینه کاو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

آینه کاو

 

آینه کاو

آینه های دکوراتیو در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها برای طرح خاصی از طراحی دکوراسیون داخلی مورد اسفاده قرار خواهد گرفت ، در این مقاله یکی از متفاوت ترین طرح های آینه دکوراتیو که با نام آینه کاو شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های کاو در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه کاو آرایشی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کاو – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های کاو که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساحته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه کاو – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های کاو که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست می شود و در نهایت هم با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه کاو – قاب استیل 

در این طرح از آینه های کاو یک قاب استیل به عنوان استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه کاو – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کاو – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های آرایشگاهی استفاده می شد که اغلب لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد ، این نوع آینه ها در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد ، آینه های آرایشگاهی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحانم قرار گرفته است .

 

آینه کاو - اینستاگرام

 

آینه کاو - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه کاو به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه کاو و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه کاو مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کاو

آینه کاو

آینه کاو

آینه کاو

آینه کاو

آینه کاو

آینه کاو

آینه کاو

آینه کاو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کاو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند