فهرست این مقاله

آینه کروی

تولید انواع آینه کروی در صنایع شیشه  آینه کولیوند                                     09128235242 – 02188621912

 

آینه کروی

 

آینه کروی

آینه های دکوراتیو در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از هر یک از آینه ها برای طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می دهند ، جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو با نام آینه کروی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های کروی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه کروی آرایشی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کروی – آرایشگاه 

در سالن های زیبای و آرایشگاه ها نوعی از آینه های کروی پایه دار استفاده شده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد ، این نوع آینه ها اغلب در ابعاد استاندارد تولید خواهد شد به همین در هر فضایی کاربرد دارد .

 

آینه کروی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های کروی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه کروی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های کروی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه کروی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های کروی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترنی دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق است .

 

آینه کروی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهنیه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه کروی – بلوتوث دار

جدبیدترین طرح آینه های کروی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید موزیک و ویدئو مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

آینه کروی – متحرک 

با تولید آینه های کروی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نست بدین شکل براحتی می توانید آینه هار را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه کروی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کروی - اینستاگرام

 

آینه کروی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه کروی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه کروی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140468 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های کروی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه کروی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کروی

آینه کروی

آینه کروی

آینه کروی

آینه کروی

آینه کروی

آینه کروی

آینه کروی

آینه کروی

آینه کروی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کروی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند