فهرست این مقاله

آینه کلاسیک

ارائه انواع آینه کلاسیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                               09128235242 – 02188621912

 

آینه کلاسیک

 

آینه کلاسیک

در سالبان گذشته شاهد استفاده هر چه بیشتر از انواع آینه های تزئینی در طراحی دکوراسیون داخلی مکان های مختلف هستیم چرا که با آینه های تزئینی و مدرن می توان تا حد زیادی نمای مدرن و کلاسیک را در فضای داخلی ایجاد کرد و به همبن دلیل طراحان دکوراسیون داخلی و مشریان گرامی استقبال بسیار زیادی از آینه کاری کلاسیک تا به حال کرده اند .

 

انواع آینه کلاسیک تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • آینه ونیزی
 • قاب آینه کلاسیک
 • آینه لوزی
 • آینه نامتقارن
 • آینه کاری روی دیوار
 • آینه کنسول کلاسیک
 • آینه طلایی
 • آینه شامپاینی 
 • آینه طرح شکسته
 • میز آینه ای 
 • آینه آنتیک
 • آینه پتینه
 • آینه سندبلاست

 

آینه کلاسیک قدی

نوعی از آینه های قدی که در واقع به صورت سه بعدی تولید می شوند به عبارتی چهار طرف آینه از آینه های مورب با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر تشکیل شده است با نام آینه قدی کلاسیک شناخته شده است .

 

آینه کلاسیک رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های رنگی دودی ، آبی ، بنفش ، مسی ، برنز و سبز را در طرح های مختلف جورچین و سه بعدی تولید می کند لازم به ذکر است که آینه های رنگی علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی به شمار می روند و در مکان های مخنلفی استفاده می شود .

هر کدام از آینه کلاسیک اشاره شده مناسب برای محیط ها و مکان های خاصی هستند به طور مثال آینه ونیزی برای فضاهایی مناسب است که طراحی دکوراسیون ایتالیایی در محیط انجام شده است اما در محیط هایی که وسایل آن از طراحی سنتی و مطابق با فرهنگ کهن ایران تشکیل شده بهتر است که از آینه های آنتیک استفاده شود و بدین ترتیب طراحی دکوراسیون داخلی را با آینه کاری تلفیق کرد .

 

آینه کلاسیک آنتیک

خاص ترین نوع آینه های دکوراتیو که روی آینه اسیدکاری می شود این نوع آینه ها با نام آینه کثیف نیز شناخته شده است ، اغلب در اجرای آینه کاری روی دیوار به روش تایل های مربعی شکل از آینه آنتیک استفاده می شود .

 

آینه کلاسیک ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، این نوع آینه ها با نام آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده است .

 

آینه کلاسیک دیواری

به جرات می توان گفت این نوع آینه کاری پرکاربردترین و محبوب ترین نوع آینه کاری در کشور ماست و آینه طرح شکسته هم شاخص ترین نوع آینه های کلاسیک دیواری محسوب می شود ، تولید آینه کاری طرح شکسته بسیار پیچیده تر از دیگر انواع آینه کاری است چرا که هر کدام از قطعات آینه ها با هم از نظر ابعاد متفاوت هستند . فقط دستگاه CNC قادر به برشکاری آینه کاری طرح شکسته است .

 

آینه کلاسیک تزئینی 

نوعی از آینه های دکورایتو که صرفا جهت تزئین دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد البته با نام آینه فانتزی در بین مردم شناخته شده است ، آینه های کلاسیک تزئینی دارای دسته بندی مختلفی است که می توان به آینه طرح خورشید و آینه طرح قلب اشاره کرد .

 

آینه کلاسیک سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا تعدادی آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس ورق های pvc با ضخامت های مختلف پشت آینه ها چسبیده خواهد شد بدین شکل یک نمای شبه سه بعدی ایجاد می شود .

 

آینه کاری کلاسیک 

این روش آینه کاری روی دیوار در واقع نام دیگر آینه کاری آنتیک و پتینه کاری شده است که شکل آینه کلاسیک معمولا به صورت تایل جورچین می باشد ، هر کدام از آینه های آنتیک دارای یک کد منحصربفردیست که در قسمت نمونه کارها گذاشته شده است .

 

فرآیند کاری صنایع شیشه و آینه کولیوند پیرامون آینه کلاسیک

پس از تماس شما با کارشناسان ما تیم فنی جهت تعیین طرح آینه و اندازه گیری دقیق به منزل یا محیط کاری شما خواهند آمد و پس از اینکه طرح آینه با مشارکت شما انتخاب شد مرحله تولید آینه کلاسیک در کارگاه صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم تولید شروع می شود پس از اتمام و تکمیل شدن طرح آینه تیم فنی صنایع شیشه کولیوند مجددا جهت نصب آینه کاری کلاسیک به منزل یا محیط کاری شما خواهند آمد .

 

آینه کنسول کلاسیک

آینه کلاسیک کنسول که در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود به صورت تمام آینه ای است به عبارتی کنسول هایی که با ورق های PVC و چوبی تولید شده آینه کاری خواهد شد ، طرح آینه کاری با توجه به طرح میز اجرا می شود .

 

آینه کلاسیک ونیزی

نوعی از آینه های دکوراتیو که در کشورهای اروپایی هم به کرات در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد آینه ونیزی نام دارد ، این نوع آینه ها با روش منبت کاری آینه با طرح های سنتی و کلاسیک تولید می شود .

 

آینه کلاسیک سه بعدی  

نوعی از آینه کلاسیک که از یک آینه بزرگ به عنوان آینه اصلی و چهار عدد آینه رنگی یا آنتیک تشکیل شده است به طوری که آینه های آنتیک یا رنگی به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شوند آینه سه بعدی نام دارد .

 

آینه کلاسیک با نورپردازی مخفی

برای تولید آینه های با نورپردازی مخفی یک آینه با ابعاد استاندارد در نظر گرفته شده سپس دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه کلاسیک گرد

طرح جدیدی از آینه های گرد یک آینه رنگی با قطر 1 متر تولید شده سپس یک آینه ساده با قطر کمتر روی آینه رنگی چسبیده می شود ، این نوع آینه ها را می توان در قسمت های مختلف یک ساختمان استفاده کرد .

 

آینه کلاسیک لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، آینه های لمسی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه کلاسیک ریموت دار

در این طرح با استفاده از ریموت های با برد زیاد نورپردازی مخفی پشت آینه های کلاسیک روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، آینه های ریموت دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه کلاسیک حسگر حرکتی

جدیدترین طرح آینه های کلاسیک که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های حرکتی بکار برد چرا که در این صورت هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کلاسیک  صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های کلاسیک که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه کلاسیک صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه کلاسیک - اینستاگرام

 

آینه کلاسیک - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه کلاسیک به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش آینه کلاسیک در طرح های مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا به صورت حضوری با مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه کلاسیک مد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه کلاسیک در صنایع شیشه و آینه توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک

آینه کلاسیک رنگی

 

شمکا می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کلاسیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.potterybarn.com

تیم تحریریه کولیوند