فهرست این مقاله

آینه کمد دیواری

تولید انواع آینه کمد دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

آینه کمد دیواری

 

آینه کمد دیواری

آینه های دکوراتیو با توجه به اینکه در طرح های بسیار مختلفی تولید می شود در پروژه های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد یکی از مواردی که آینه های دکوراتیو در آن کاربردی زیادی دارد بذون تردید آینه کمد دیواری است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه کمد دیواری و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه دیواری در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرخ مختلف این نوع آینه ها آینه کمد دیواری دودی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کمد دیواری – تراش خورده 

رایج ترین طرح آینه های ابزار خورده آینه های ساده با ابزار تراش به شمار می رود که در ابعاد مختلفی تولید می شود ، این نوع آینه ها در ابتدا با استفاده از دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه ی آینه توسط دستگاه تراش ابزار زده خواهد شد .

 

آینه کمد دیواری – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های کمد به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی آینه حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه کمد دیواری – چراغ دار 

طرح دیگری از آینه های کمد دیواری که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه کمد دیواری – بک لایت 

طرح جدیدی از آینه های کمد دیواری که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه کمد دیواری – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و سمی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه کمد دیواری – متحرک 

با تولید آینه های کمد دیواری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کمد دیواری - اینستاگرام

 

آینه کمد دیواری - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه کمد دیواری ر به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه کمد دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های کمد دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه کمد دیواری در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کمد دیواری

آینه کمد دیواری

آینه کمد دیواری

آینه کمد دیواری

آینه کمد دیواری

آینه کمد دیواری

آینه کمد دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کمد دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند