فهرست این مقاله

آینه کنار تخت

تولید انواع آینه کنار تخت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

آینه کنار تخت

 

آینه کنار تخت

آینه های دکوراتیو همیشه از مهم ترین المان های طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که طراحان دکوراسیون از آن جهت ارتقای سطح طراحی استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های دکوراتیو و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اتاق خواب در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خداتاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسشمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کنار تخت – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های دکوراتیو اتاق خواب که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه کنار تخت – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه کنار تخت – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های اتاق خواب بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه کنار تخت – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های قاب استیل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کنار تخت – هوشمند 

جدیدترین طرح آینه های اتاق خواب که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین کشل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه کنار تخت - اینستاگرام

 

آینه کنار تخت - واتساپ

 

 

راه های ازتباطی با کراشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش آینه کنار تخت

برای اطلاع از قیمت آینه های اتاق خواب و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اتاق خواب

آینه کنار تخت

آینه کنار تخت

آینه کنار تخت

آینه کنار تخت

آینه کنار تخت

آینه کنار تخت

آینه کنار تخت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های اتاق خواب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند