فهرست این مقاله

آینه کنار در ورودی

تولید انواع آینه کنار در ورودی در صنایع شیشه کولیوند                         0912823524202188621912

 

 

آینه کنار در ورودی

 

 

آینه کنار در ورودی

آینه های دکوراتیو دارای طیف وسیع گستردگی زیادی از نظر طراحی است به طوری که هر یک از طرح ها خود دارای دسته بندی های مختلفی می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های اتاق خواب و آینه های درب ورودی به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های درب ورودی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت درب ورودی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کنار درب – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های درب ورودی که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه کنار در ورودی – بک لایت 

مخبوب ترین طرح آینه های درب وروردی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه کنار در ورودی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه کنار در ورودی – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو بدون تردید آینه قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه کنار در ورودی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه کنار در ورودی - اینستاگرام

 

آینه کنار در ورودی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه کنار در ورودی را به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های دکوراتیو و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کنار در ورودی

آینه کنار در ورودی

آینه کنار در ورودی

آینه کنار در ورودی

آینه کنار در ورودی

آینه کنار در ورودی

آینه کنار در ورودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند