فهرست این مقاله

آینه کنار سالنی

تولید انواع آینه کنار سالنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912 

 

آینه کنار سالنی

 

آینه کنار سالنی

در سالن های زیبایی ، پذیرایی و سالن های مراکز تجاری استفاده از آینه های دکوراتیو یک رنگ اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت ارتقای سطح طراحی داخلی استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه کنار سالنی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سالنی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه کنار سالنی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کنار سالنی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های سالنی که با نام آینه چراغ دار و آینه های هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه کنار سالنی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های سالنی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه کنار سالنی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کنار سالنی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های سالنی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوراهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

 

آینه کنار سالنی – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های قدی احرا شده که اغلب دارای لوگوی بوده و یک پایه فلزی یا چوبی نیز دارد ، این نوع آینه ها با نام های دیگری چون آینه آرایشی شناخته شده است .

 

آینه کنار سالنی - اینستاگرامی

 

آینه کنار سالنی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه کنار سالنی را به صنایع کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه کنار سالنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه کنار سالنی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کنار سالنی

آینه کنار سالنی

آینه کنار سالنی

آینه کنار سالنی

آینه کنار سالنی

آینه کنار سالنی

آینه کنار سالنی

آینه کنار سالنی

آینه کنار سالنی

آینه کنار سالنی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کنار سالنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند