فهرست این مقاله

آینه کنجی

تولید انواع آینه کنجی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        0912823524202188621912

 

آینه کنجی

 

آینه کنجی

آینه های دکوراتیو در منزل از طرح های خاص و زیبایی برخوردار هستند به طوری که برای هر قسمتی از منزل یک آینه منحصربفرد طراحی و تولید شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های کنار دیواری و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان ئاولین نمایندگی آینه های کنار دیواری در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کنجی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه کنجی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برشش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی شپت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه کنجی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه کنجی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب درای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه کنجی – قدی

کاربردی ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه قدی شناخته شده است این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد .

 

آینه کنجی – آنتیک 

آینه های پتینه کاری شده یا همان انتیک یکی از زیباترین انواع آینه های دیواریست ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که روی آینه با استفاده از اسیدهای مخصوص رنگی طراحی شده است .

 

آینه کنجی - اینستاگرام

 

آینه کنجی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه کنجی را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه های دیواری و سفارش ان ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کنجی

آینه کنجی

آینه کنجی

آینه کنجی

آینه کنجی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند