فهرست این مقاله

آینه کنسول

تولید انواع آینه کنسول در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               0912823524202188621912

 

آینه کنسول

 

آینه کنسول

 صنعت شیشه از گذشته تا به امروز شامل تغییرات بسیار زیادی شده است که به موجب این تغییرات امروزه شاهد شیشه های گوناگون با طرح های متفاوت هستیم اما شاید مهمترین دستاورد در صنعت شیشه تا به امروز آینه می باشد چرا که یک نیاز حائز اهمیت را برای مردم براورده کرده است به طوری که بسیاری از مردم در جامعه ما گذشته از اینکه امروزه در منازل خودشان از آینه ها بهره می برند  حتی آینه را به صورت همراه خود دارند و در مواقع بسیاری از آن استفاده می کنند .

 

محبوبترین نوع آینه دکورایتو : آینه کنسول

آینه ها علاوه بر اینکه یک نیاز حیاتی را زندگی مردم برطرف ساخته در طراحی دکوراسیون داخلی هم توجه بسیاری از طراحان را به خود جلب کرده است و به دلیل اینکه طراحی دکوراسیون هرروز بیشتر و بیشتر به سمت مدل ( curtain wall ) سوق داده می شود امروزه آینه ها از جایگاه خاصی در طراحی دکوراسیون داخلی برخودار است ،

در چند سال اخیر در صنعت آینه هم شاهد تغیییرات و اضافه شدن انواع مدل های آینه با طرح ها و رنگ های گوناگون می باشیم ، از مهمترین این تغییرات هم می توان به اضافه شدن آینه های دکوراتیو به بازار شیشه و آینه اشاره نمود .

 

ویژگی های آینه کنسول

آینه های دکوراتیو در طرح های مختلف جلوه خاصی را به دکوراسیون داخلی می دهند و این نوع آینه ها را می توان هم به صورت مجزا به روی دیوار نصب کرد و هم اینکه از تکنیک جورچین استفاده کرد به این صورت که قطعه های آینه را طبق الگوی خاص و مورد نظر در کنار هم قرار داد و شکل دلخواه را ایجاد کرد ، به دلیل زیبایی که آینه های جورچین دکوراتیو دارند به جرات می توان گفت که اولین پیشنهادی که  طراحان حرفه ای دکوراسیون داخلی به مشتریان خود ارائه می کنند استفاده از آینه کنسول است که در این بین تکنیک جورچین آینه دارای محبوبیت زیادی در آینه های دکوراتیو هستند .

در گذشته همه ی ما یک میز چوبی را داشتیم که آینه ای با ابعاد 1 * 1 را روی آن قرار می دادیم و به نوعی یک آینه کنسول را ایجاد می کردیم اما با رویکار آمدن این نوع آینه ها شاهد یک ست بسیار مناسب برای تزئین و طراحی دکوراسیون داخلی هستیم .

 

آینه کنسول آینه ای

جدیدترین نوع آینه های کنسول که بر خلاف دیگر انواع کنسول ها کاملا از آینه تشکیل شده است به عبارت دیگر میز کنسول چوبی با آینه های تراش خورده تزئین خواهد شد بدین ترتیب آینه کنسول تمام آینه ای را خواهیم داشت لازم به ذکر است که طبق بررسی های انجام شده اغلب مشتریان گرامی روی به این نوع از آینه های کنسول آورده اند .

آینه کنسول آینه ای را می توان با روش های مختلف آینه کاری مانند آینه کاری لوزی ، آینه کاری نامتقارن و آینه کاری طرح شکسته اجرا کرد ، رنگ آینه کاری هم بهتر است که با توج به رنگ میز تعیین گردد اما در جدیدترین نوع آینه کنسول که در کشورهای اروپایی هم تولید می شود آینه کاری آنتیک روی میز کنسول اجرا می شود البته اگر به صورت نامتقارن انجام شود جذاب تر به نظر می رسد .

آینه کنسول آینه ای تولید شده با استفاده از آینه های آنتیک با نام آینه کنسول مدرن نیز شناخته شده است ، در این نوع میزها با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان یکی از انواع آینه های آنتیک جهت آینه کاری روی میز بکار برده می شود .

 

آینه کنسول چوبی

نوع دیگری از آینه های کنسول که بخش اعظمی از میز چوبی است و برای زیبایی بیشتر روی چوب آینه کاری شده ، قیمت میزهای کنسول چوبی بیشتر از میزهایی است که از ورق های ام دی اف برای ساخت آن ها استفاده شده است .

 

کاربردهای آینه کنسول صنایع شیشه و آینه کولیوند

 •  آینه های کنسول برای سرویس بهداشتی
 • آینه های کنسول برای اتاق های مهمان
 • آینه های کنسول برای اتاق های پذیرایی
 • آینه های کنسول برای لابی های ساختمان
 • آینه های کنسول برای هتل ها و رستوران ها

 

انواع آینه کنسول صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • آینه های کنسول چوبی
 • آینه های کنسول استیل
 • آینه های کنسول شیشه ای
 • آینه های کنسول آینه کاری شده
 • آینه های کنسول pvc
 • آینه های کنسول mdf

 

آینه های کنسول را می توان در رنگ های مختلفی تولید کرد اما آینه کنسول برنز بیشترین تقاضا را در بین آینه های رنگی داشته است ، این نوع آینه های کنسول برای ساختمان هایی که رنگ داخلی کرم و قهوه ای را دارد گزینه ایده الی خواهد بود .

 

آینه کنسول چراغ دار

آینه های چراغ دار یکی از جدیدترین انواع آینه های کنسول محسوب می شود که دور آینه تعدادی لامپ کم مصرف اما با ظاهر قدیمی قرار گفته است به طوری که به فاصله هر 1 سانتی متر یک سوراخ دور آینه تعبیه شده و لامپ ها در آن قرار می گیرند .

 

آینه کنسول رنگی

با استفاده از آینه های رنگی طلایی ، شامپاینی ، برنز ، دودی ، آبی ، بنفش و سبز می توان آینه های کنسول رنگی را تولید کرد بدین صورت رنگ آینه با سایر رنگ های بکار رفته در فضای داخلی مطابقت خواهد داشت .

 

آینه کنسول آنتیک

یکی از جدیدترین انواع کنسول های آینه ای که با استفاده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده تولید می شود ، این نوع آینه ها یه دلیل شباهت زیاد به آینه ای که تمیز نشده به آینه کثیف نیز شهرت دارد .

 

آینه کنسول گرد

برخی از میزهای کنسول دارای آینه های گرد دکوراتیو است که برای برش آینه های گرد با قطر کمتر از 120 سانتی متر از روش دستی و قطر بیش از 120 سانتی متر از روش اتوماتیک استفاده می شود .

 

آینه کنسول کریستال

به طور کلی آینه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهتری انتخاب جهت تولید آینه های کنسول محسوب می شود .

 

آینه کنسول حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های کنسول حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی آینه کنسول حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

آینه کنسول لمسی 

طرح جدیدی از آینه های کنسول که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه کنسول ریموتی 

طرح دیگری از آینه های کنسول که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه کنسول حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های کنسول که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه کنسول حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه کنسول صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های کنسول که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مودر علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه کنسول با قاب استیل 

در این طرح از آینه های کنسولی جدید و مدرن  یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوراهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه کنسول بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه کاری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه کنسول متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

نحوه سفارش انواع آینه کنسول به صنایع شیشه و آینه کولیوند :

شما مشتریان عزیز می توانید در صورت تمایل سفارش آینه کنسول کاری را با طرح ها و رنگ های مختلف از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  0912823524209214195178 به صنایع شیشه و آینه کولیوند دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند سفارش های آینه کنسول خود را به تیم طراحی ما تحویل دهید .

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای آینه کنسول صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک زیر کلیک نمایید :   نمونه کارها ➡ 

آدیدی صفحه ایستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

آینه کنسول

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کنسول در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

wوطww.wayfair.com3

تیم تحریریه کولیوند