فهرست این مقاله

آینه کودکان

تولید انواع آینه کودکان در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                    0912823524202188621912

 

آینه کودک

 

آینه کودکان

آینه های دکوراتیو برای هر محدوده سنی تولید شده است که هر کدام از طرح ها در واقع بیانگر نیازها و شخصیت سن مورد نظر می باشد ، یکی از مهم ترین و پرفروش ترین طرح های آینه دکوراتیو بدون تردید آینه کودکان است که در این مقاله به بررسی انواع آینه کودکان و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آنه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های کودک در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های کودکان بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کودکان – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های کودکان که با نام آینه بک لایت کودک و آینه نور مخفی کودک شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه کودکان – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های چراغ دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه کودکان – قاب استیل

در این طرح از آینه های کودکان یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه کودکان – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های کودک حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال شخصیت های انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و پینیکیو را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه کودکان – قدی 

به طبع آینه های قدی کودک کاربردی ترین طرح آینه های کودک محسوب می شود ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معولا 80 * 180 سانتی متر است که معمولا با با ضخامت 6 میل نیز تولید می شود .

 

آینه کودکان – روشویی

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که دارای فریم صورتی و سفید بوده و شخصیت های انیمیشنی و هنری روی اینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه کودکان – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه کودکان – قاب استیل 

در این طرح از آینه های کودک یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه کودکان – دو طرفه 

در سالن های کوچ به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه کودکان - اینستاگرام

 

آینه کودکان - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه کودکان را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه کودکان و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه کودکان مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه کودکان در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کودکان

آینه کودکان

آینه کودکان

آینه کودکان

آینه کودکان

آینه کودکان

آینه کودکان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کودکان در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند