فهرست این مقاله

آینه کودک

تولید انواع آینه کودک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                 0912823524202188621912

 

آینه کودک

 

آینه کودک

امروزه برای هر قسمتی از ساختمان و در واقع برای هر فردی یک آینه خاص تولید شده است بدین شکل همه ی افراد خانواده براحتی می توانند از آینه مخصوص به خود استفاده کنند ، یکی از جدیدترین و پرفروش ترین طرح های آینه ساختمانی با نام آینه کودک شناخته شده است که در این بین مقاله به بررسی آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه کودک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کودک – کریستال

به طور کلی آینه های کورک از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر ار شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه کودک – چراغ دار

نام های دیگر آینه چراغ دار ، آینه هالیوودی و آینه لامپی است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ ها شده در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها قرار داده می شود .

 

آینه کودک – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های کودک که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC  و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه کودک – لمسی

طرح جدیدی از آینه های کودک که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموشمی شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه کودک – ریموتی

طرح دیگری از آینه های کودک که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه کودک – حسگری 

در این طرح از آینه های کودک با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه کودک – قاب استیل 

در این طرح از آینه های کودک یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه کودک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

آینه کودک – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه ها کودک که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه کودک – متحرک 

با تولید آینه های کودک متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در اینت صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه کودک - اینستاگرام

 

آینه کودک - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه کودک

برای اطلاع از قیمت آینه کودک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه کودک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولیذ آینه کودک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کودک

آینه کودک

آینه کودک

آینه کودک

آینه کودک

آینه کودک

آینه کودک

آینه کودک

آینه کودک

آینه کودک

آینه کودک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کودک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند